nasiona marihuany

Zeżarty szczyt rośliny, czy jest jeszcze szansa?

Wyszukiwarka Forumowa:

Noname97

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2016
Postów
224
Buchów
0
Witam! Mam problem. Wczoraj byłem na spocie i zauważyłem, ze coś mi podgryza roślinę. Spojrzałem na szczt i co? Jakieś *****e robaki o***ały mi szczyt, będzie jeszcze jakaś szansa, ze to odrosnie? Jest to automat, w wieku około 25 dni.
 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
naturalny topping :p, tak jest szansa że odrośnie i to duża.
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Odrośnie , ale to automat i takie akcje nie wskazane. Pryśnij Karate zeon na robactwo bo mogą wszystko zjeść
 

Noname97

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2016
Postów
224
Buchów
0
Aktualnie raczej nie mam gdzie tego kupić, więc ta opcja odpada. Czyli na relaksie odrośnie? Czy juz raczej nie zdąży przed flo. Bo ma tak jak pisałem już prawie 25 dni, więc flo powinno niedługo odpalić.
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Zauważ że roślina na flo jeszcze sporo urośnie. Najlepiej jakbyś wrzucił jakąś fotkę. W pierwszym lepszym ogrodniczym kupisz coś na robactwo. Ubiłeś chociaż te co jadły krzaka?
 

Noname97

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2016
Postów
224
Buchów
0
Zauważ że roślina na flo jeszcze sporo urośnie. Najlepiej jakbyś wrzucił jakąś fotkę. W pierwszym lepszym ogrodniczym kupisz coś na robactwo. Ubiłeś chociaż te co jadły krzaka?


Pójdę dzisiaj i zrobię to wrzucę. No właśnie nie ubilem nic, bo żadnej k***y tam nie widziałem... tylko co to może być? Kręci się tam dużo pająków i mrówek, ale wydaje mi się że one by się raczej nie zainteresowały krzaczkiem, tym bardziej raczej by nie cały rady wpie****ic całego szczytu i trochę liści.
 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
pryśnij asahi sl lub tytanit to też dużo pomoże pozbierać się roślinie.
 

Noname97

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2016
Postów
224
Buchów
0
Tu jest zdjęcie tego szczytu.
/displayimage.php?pos=-897747][img]https://www.forum.haszysz.com/solarr/albums/userpics/92014/normal_20170602_145224.jpg[/url][/IMG]
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Pewnie że da sobie radę. Na dole widzisz że nad liściami wiatrakowymi wypuszcza rozgałęzienia, z nich zrobią się nowe szczyty. Wiadomo że jak na automata sporo spowolni to wzrost i plon będzie mniejszy ale zawsze coś zbierzesz jeśli dopilnujesz do ścinki. Zrób oprysk z asahi czy tytanitu zbijesz tym stres rośliny i pobudzi do rozrostu. Masz jeszcze jakąś fotkę jak krzak wygląda w całości? (czy to to jest prawie całość)
 

Noname97

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2016
Postów
224
Buchów
0
Pewnie że da sobie radę. Na dole widzisz że nad liściami wiatrakowymi wypuszcza rozgałęzienia, z nich zrobią się nowe szczyty. Wiadomo że jak na automata sporo spowolni to wzrost i plon będzie mniejszy ale zawsze coś zbierzesz jeśli dopilnujesz do ścinki. Zrób oprysk z asahi czy tytanitu zbijesz tym stres rośliny i pobudzi do rozrostu. Masz jeszcze jakąś fotkę jak krzak wygląda w całości? (czy to to jest prawie całość)

Wiem, że coś zbiore, ale czy coś będzie z tego szczytu? Wyjdzie z niego jakiś bobek czy nie bardzo? Nie mam możliwości za bardzo kupić nic na stres dla rośliny, ale zobaczymy co da się zrobić. No niestety nie mam zdjęcia całości, ale chyba jeszcze w weekend będzie up na fotorelacji to zajrzyj.
 

jasnim

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2016
Postów
99
Buchów
0
W tamtym roku mialem planta ktory pyscil dopiero co pierwsze pietro lisci wlasciwych i cos go w***alo zostawiajac lodyge przy ziemi. Przez 2 tyg nie dawala oznak ztcia ale dalej podlewalem i plancik urusł i dogonił reszte a z idgryzionej lodygi wytosly 2 szczyty.
 

Noname97

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2016
Postów
224
Buchów
0
W tamtym roku mialem planta ktory pyscil dopiero co pierwsze pietro lisci wlasciwych i cos go w***alo zostawiajac lodyge przy ziemi. Przez 2 tyg nie dawala oznak ztcia ale dalej podlewalem i plancik urusł i dogonił reszte a z idgryzionej lodygi wytosly 2 szczyty.

Co raz bardziej wierzę, że jednak bedzie dobrze hehe ;D Zobaczymy... Co będzie to będzie.
 

kamilthc

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 26, 2014
Postów
637
Buchów
2
Już się tak tym nie przejmuj, jeśli nic całego go nie wpie****i czy ktoś zapie****i to upalisz się własnym tematem. Martwił bym się jeśli została by sama łodyga bez liści (ja już nie liczę ile w tym roku poszło się tak je**ć krzaków przez ślimaki czy myszy)
 

Noname97

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2016
Postów
224
Buchów
0
Już się tak tym nie przejmuj, jeśli nic całego go nie wpie****i czy ktoś zapie****i to upalisz się własnym tematem. Martwił bym się jeśli została by sama łodyga bez liści (ja już nie liczę ile w tym roku poszło się tak je**ć krzaków przez ślimaki czy myszy)

No co będzie to będzie. Poczekamy zobaczymy, wiem że coś zapale, ale właśnie zależy mi na ilości, żeby wyszlo mi jak najwięcej, bo dużo ich nie mam.
 

Friko

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2017
Postów
315
Buchów
0
No co będzie to będzie. Poczekamy zobaczymy, wiem że coś zapale, ale właśnie zależy mi na ilości, żeby wyszlo mi jak najwięcej, bo dużo ich nie mam.

To następnym razem trenuj LST automaty to będziesz bardziej zadowolony.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół