nasiona marihuany

Ze wsi jestem ...

Wyszukiwarka Forumowa:
S

Sanders

Guest


Więc tak, moje ziółko posadziłem w końcu kwietnia, teraz wypuszcza partie lisci siedmiopalczastych, pieciopalczaste juz ma. Jest zielone i wygląda zdrowo ale to juz mineło ponad pol miesiąca a ja niewiem czy rosnie szybko czy wolno, czy po prostu jest tak że ziele im większe tym szybciej rośnie... czekam na komentarze ( h*j wie jaka odmiana :p ) ale mocne jest. :jocolor:
 
D

delete

Guest
jakto mocne jest skad wiesz?
moze jakbys mogl wrzuc jakies foty! wtedy bedzie mozna sie przekonac
i jakbys wiedzial jaka to jest odmiana to bys wiedzial jak rosnie do jakiego stopnia...
skad masz te nasionka wogole?

tak wogole to sam nawet czasem tak sobie myslac chcialbym mieszkac bardziej na wsi heh :) chyba to ma taki zwiazek z uprawa bo mam takie niezle marzenia na stare lata
 
S

Sanders

Guest
no foty niebardzo bo irdy i cyfrowki ni ma ale poszukam jakis podobnych :) a w sumie po to wlasnie wies ale nie taka totalna ja z miasta w sumie jestem :) ale to zalezy. mocy staff bo kopie ale malo smiesznie po nim tylko kilka razy sie smialem :) a nasinka mam od tego co wlasnie pale :) a mama wygladala tak : 1,80 wzrostu pien glowny do metra a potem odłogi duzo odlog z grubymi topami liscie 7 - 9. biale szczyty roslinka mocno dupcyla oooo ten zapach :)
 
D

delete

Guest
Sanders napisał:
no foty niebardzo bo irdy i cyfrowki ni ma ale poszukam jakis podobnych :)

heh smieszny jestes na forum gdzies czytalem ze za madrego sie podajesz ;>?
 
C

Canabis_16

Guest
pajonk napisał:
Sanders napisał:
no foty niebardzo bo irdy i cyfrowki ni ma ale poszukam jakis podobnych :)

heh smieszny jestes na forum gdzies czytalem ze za madrego sie podajesz ;>?

Heh,mądrego to mało powiedzane.... On wie wszystko tak więc jak ktoś czegoś nie będzie wiedzał to niech pyta Sendersa. Buehehehehehehe
 
S

Sanders

Guest
a jak xD pozdro dla wszystkich nastukanych i tych co graja w TIBIE
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Sanders, znowu nie wiesz co odpisać to piszesz jakieś cipowate teksty typu
Sanders napisał:
pozdro dla wszystkich nastukanych i tych co graja w TIBIE

szkoda cię...
 

Sys

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2006
Postów
89
Buchów
1
Nasrac na ta tibie mozna a ty sanders nie masz aparatu to wez od kumpla pozycz telefon z aparatem i rob foty .Chyba ze taka wies ze sam mieszkasz
 
M

Macius

Guest
Sanders radze ci bys nie pisal na forum jesli sandzisz ze jestes zbakany :p obkmin to co przez to sie moze stac :/
 
L

Lord_Dariusz

Guest
ja go nie zrozumiałem
ale was tez nie popieram heheeeeeeeeeeeeeee
heeeeeeeeeee
heeeeeeeeee
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół