nasiona marihuany

ze zycie ma sens

Wyszukiwarka Forumowa:

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
ogladal ktos ten film? pochodzi z niezaleznej zielonogorskiej amatorskiej osiedlowej wytworni filmowej :p film dla mnie ZA***ISTY, dobrze nakrecony z odpowiednia muzyka. niestety ukazuje panujace stereotypy, leszczyki zaczynaly od palenia gandzi, skonczyly na fecie i heroinie i porobionych lbach (jeden chyba kipnal, drugi odwiedza psychologa). film dostepny w sieci 3d2k, oprocz tego nie znam innych zrodel. serdecznie polecam

btw wiecie gdzie znajde utwory grup ktorych piosenki wykorzystano w filmie tj ventylator, 3k, uptown, umbra (o muze k44 nie trudno)

pozdrawiam!
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
cd 1 - ed2k://|file|Ze.Zycie.Ma.Sens.PL.2001.CD1.VCD-zetor.[www.osiolek.com].mpg|394150556|590D848B211D2B563B58787ACE21E801|/

cd 2 - ed2k://|file|Ze.Zycie.Ma.Sens.PL.2001.CD2.VCD-zetor.[www.osiolek.com].mpg|532408172|81656D89A0E06E90C7A3F0961EEBBAF8|/

enjoy it!
 

krzysiekhhns

Member
Rejestracja
Lut 15, 2006
Postów
12
Buchów
0
film utrzymany w konwencji czarno białej którego głownymi bohaterami jest grupa młodzieńców którzy chcą wydać własny film i ich zanjomych, a wszystko przyozdobione narkotykami....

//najlepszy text podczas smyrania >> to nie jest ku**a kolejne nocne grafiti ze kasia kowalska wciaga mąke, nie tu nie przyjdzie cie uratować wujek halski// :thumright:
//albo scena z dłużnikiem wywiezionym do lasu: podaje mu pałe i mówi: zapie**** sobie bo jak nie to oni to zrobia [wskazujac na gosci siedxzacych w samochodzie//
FILM JEST WART OGLADNIECIA
 

An@lyzer

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2005
Postów
122
Buchów
0
no mi sie podobal widac ze maly budzet za***iscie wykonany dobrze/realistycznie pokazane cpunskie zycie .... lecial nawet kiedys w TV pozno w nocy na PL chyba. Ja mialem wesje taka montazowa chyba bo sceny mialem w zupelnie innej kolejnosci niz ta ver. w TV.
 

vokus

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2005
Postów
218
Buchów
0
ej jaki to zespół tam jest na początku co są te bloki i wogule co ta muza leci to co to jest...i jeszcze chyba oni też sa tam jak zaczoł jarać co vince do niego przyłazi z tym ziomem ...coś tam " godzina piąta o spale dżointa wszystko wiruje i wszystko się smieje to ziele sprzedali mi czarodzieje" co to jest za muza????????
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
Najlepszy motyw to jak typa wywiezli do lasu i wycigaja z bagaznika i typ mowi
-mialo byc jeziorko a sa sadzonki ,nie boj sie jestes z nami. Rozpie... mnie ten tekst doslownie tak wylem z tego ze ze szok ja byle zbakany. a tak ogolnie to caly film sie smialem.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół