nasiona marihuany

Zegarki czyli męska biżuteria

Wyszukiwarka Forumowa:

BOOM

Stary ale jary
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2012
Postów
1,697
Buchów
466
Odznaki
4
Kobiety mają swoje pierścioneczki,kolczyki naszyjniki i wiele innych pierdółeczek :freak: a my mamy ozdoby pokazujące jak szybko leci czas,czyli właśnie te bajeranckie zegarki.
Ostatnio mam w planie zakup jakiegoś ciekawego egzemplarza,ale ciężko jest wybrać-więc może pomożecie<lol>

Chwalcie się co tam posiadacie-wrzucajcie foty piszczcie opinie <peace>

Ja celuję coś w ten deseń:

zegarek-meski-fossil-sport-chronograph-ch2564.jpg


zegarek-meski-casio-edifice-efr-552d-1a2vuef.jpg
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
nosiłem zegarki jak chodziłem do szkoły, potem z wiekiem trafiło się do kołchozu, jednego czy drugiego gdzie przepisy bhp nie pozwalały na noszenie ,,gadzetów''- odzwyczaiłem się.. potem era tel.komórkowych i tak już pewno zostanie u mnie aczkolwiek zegarek fajna rzecz.

Casio - klasyka :) choć tej serii nie znałem.
 

haczyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2012
Postów
337
Buchów
84
Sam mam zegarek diesla. Masywny, czuć, ze nosisz. Polecam.
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
Siema. Od wielu lat jestem zwiazany z marka Casio G-shock. Parenascie lat temu brat mnie zarazil i pokochalem zegarki. Obecnie na wolny dzien nosze G-shocka Gw-A1000, a do pracy mam GDF-100. Zegarki nie do zajechania. Polecam, w razie co sluze pomoca przy doborze.

 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Armani na pasku ze skory krokodyla wymiata :)

---------- Post Zaktualizowany 21:22 ---------- Data pierwszego postu 21:09 ----------

Ja mam taki :)

 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
ja mam gdzieś w bałaganie Poljot'a, chyba 16kamieni, ale dokładnie nie pamiętam, sekundnik jak go nakręcę fajnie lata zamiast przeskakiwać w stałym tępie się przesuwa, z tym że coś się pokićkało i musze go zanieść do renowacji do zegarmistrza i na złocenie też by się przydało. jak znajdę wrzucę fote.

w każdym razie jak będę miał niepotrzebny hajs to kupię to: albo ten drugi model: tarcza z meteorytu żelaznego







tylko tą gwiazdkę też by zrobili fluorestencyjną..
 
Ostatnia edycja:
K

K2

Guest
mój temat, ja znam sie na zegarkach - kup coś na mechanizmie valjoux 7750 albo landeron 48 - to super mechanizmy .


patrz co tutaj się robi


ten jest mój typ, ale też jak powyżej trochę za drogi - to jaeger - to klasa ,rolex przy tym to szajs


pozdro
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
taki poljot, jednak ma 23 kamienie. z tyłu tylko jakiś dziwny numer [seryjny?] więc nie wrzucam.

 
K

K2

Guest
Tag Heuer Submariner - ten akurat przyleciał do mnie z USA i jest moim ulubionym zegarkiem, piekna zielona tarcza, mechanizm szwajcarski eta - kwarc.

polecam Tag Heuer !



pozdro
 
K

K2

Guest
Tag Heuer - Formula 1 - Professional 200, dosyć lubię ten zegarek - jest bardzo dokładny ( zreztą jak wszystkie które mam na rękę, lub na ścianę ) Ten akurat może się spóźniać 10 sekund na 30 dni - ok. 2 minuty na rok i uważam że jest to całkiem dobry wynik.



pozdro !
 

Chory Królik

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2017
Postów
609
Buchów
4
U mnie na szczescie nie ma mowy z spoznianiem. Zegarek ma gps przez co laczy sie z satelita i w ciagu 2 razy dziennie sam sie ustawia.

Krol kut*sow, jak sie nazywa ten zegarek z ksiezycem? Gdzie to mozna kupic?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół