nasiona marihuany

Zepsute Pestki

Wyszukiwarka Forumowa:

wd40

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
379
Buchów
624
Chlopie, poczytaj porządnie, bo jak Ty masz problem juz z sama pestka, ktora absolutnie wyglądała za***iscie... to co będzie dalej.
Jaki masz namiot w ogóle? Lampa? Czy poprostu pestka poszla i h*j, niech się dzieje co chce?
Wiesz ja również jestem z wiedza duzo do tylu, ale staram się nadrabiać, u mnie bardziej ze sprzętem, bo na przestrzeni ostatnich paru lat to jak dla mnie dwie epoki, ja robiłem krzaki na jarzeniowkach, potem hps, teraz ledy, hydro, pompki itp
Ale pestki od lat wyglądają tak samo i niedobory tez...

posłuchałem ciebie wziołem zakrętke około 10 cm na nią waciki 2 zmoczyłem wodą następnie położyłem na nie nasionko potem papier kucheny i zmoczyłem wodą także nastepnie na pokrywke od pudełka plastikowego takze ja zmoczyłem tak jak torebke w której zrobiłem dziury i tez zmoczyłem zeby były kryształki wody na niej i zawiązalem zrobiłem dziurę w niej żeby było powietrze no teraz mam nadzieje ,że wszystko pójdzie zgodnie z planem.
Tutaj za h*j nie wiem o co Ci chodzi, ale jak taka kombinacje alpejskie walisz z nasionkiem to naprawdę tego nie widzę.
 

lukez

Member
Rejestracja
Lis 21, 2021
Postów
15
Buchów
1
Chlopie, poczytaj porządnie, bo jak Ty masz problem juz z sama pestka, ktora absolutnie wyglądała za***iscie... to co będzie dalej.
Jaki masz namiot w ogóle? Lampa? Czy poprostu pestka poszla i h*j, niech się dzieje co chce?
Wiesz ja również jestem z wiedza duzo do tylu, ale staram się nadrabiać, u mnie bardziej ze sprzętem, bo na przestrzeni ostatnich paru lat to jak dla mnie dwie epoki, ja robiłem krzaki na jarzeniowkach, potem hps, teraz ledy, hydro, pompki itp
Ale pestki od lat wyglądają tak samo i niedobory tez...


Tutaj za h*j nie wiem o co Ci chodzi, ale jak taka kombinacje alpejskie walisz z nasionkiem to naprawdę tego nie widzę.
ja zaczynam dopiero to mój 1 raz zrobiłem jak z poradnika z yt tu masz linka
ja robię tylko 1 nasionko dla zabawy teraz czy wyjdzie i tak dalej poniewaz reszta leci na outdoor w maju.zbudowałem z kartonów i foli aluminiowej growboxa w szafie kupiłem żarówkę led do wzrostu roślin 40vat FULL SPECTRUM.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
To mi wygląda jak sprawa dla @sub23;reportera

na 40v to jakie nateżenie najbardziej optymalne?? to Wy z gościem już sprzedajecie te panele z żarówkoledów?
 

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,182
Buchów
5,074
To mi wygląda jak sprawa dla @sub23;reportera​

Jestem grzeczny i nie robie nikomu krzywdy : czytam o sterowaniu : i zastanawiam się jak bezboleśnie przewymiarować cholerną calówkę na metryczny i standardowo dostępne "gotowce" _ nie mogli by do diabła w końcu się przestawić na ?? ciśnienie w funtach kłaków na cal kwadratowy.. skąd oni się biorą ??

detektyw ?


aa.. nie reporter.
na 40v to jakie nateżenie najbardziej optymalne?? to Wy z gościem już sprzedajecie te panele z żarówkoledów?​

Niczego nie sprzedawałem i nie sprzedaje. Trollem jestem _ a te 3 kartony żarówkoledów bym chętnie opchnął za pół ceny : Większość z nich to jedynie shit o wartości sentymalnalno/kolekcjonerskiej. Każda inna.​
 
Ostatnia edycja:

Seiter

Pam param pam
Rejestracja
Mar 21, 2021
Postów
476
Buchów
1,863
Odznaki
7
a jak się kiełek już da do ziemi to pod światlo odrazu non stop co nie?
Kolego, proszę zasięgnij troche lektóry? pytania które zaczynasz zadawać są podstawową wiedzą jaką by wypadało posiadać aby bawić sie w ogrodnika
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół