K
kaka
Guest
Witam,
rano otwieram szafke i patrze nie świeci się tylko slychac "Prrrrr" przez caly czas co się stało ?
rano otwieram szafke i patrze nie świeci się tylko slychac "Prrrrr" przez caly czas co się stało ?
Od kilkunastu godzin nasze forum jest celem zmasowanego ataku DDoS, który powoduje zwiększone obciążenie serwera i może skutkować spowolnieniem działania strony, błędami podczas ładowania oraz okresowymi przerwami w dostępności serwisu.
Pracujemy nad wdrożeniem dodatkowych zabezpieczeń oraz ograniczeniem skutków ataku. W tym czasie niektóre funkcje forum mogą działać wolniej niż zwykle.
Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. O wszelkich istotnych zmianach będziemy informować na bieżąco.
Administracja Forum Haszysz.com

