nasiona marihuany

Zestaw pod uprawe potrzebne rady

Wyszukiwarka Forumowa:

NaFazieHitman

Member
Rejestracja
Sty 1, 2012
Postów
12
Buchów
0
Witam mam zamiar rozpocząć przygodę z hodowlą pomidorków i chciałbym zapytać o konkretny zestaw jaki mi potrzebny i czy to co dobrałem na wstęp będzie odpowiednie.


Do tego potrzebuje wentylatory i nawilżacze możecie coś polecić do tego zestawu lub co wymienić lampe/namiot
Na start lecą 3 automaty jak myślicie? Jaka najlepsza bedzie ziemia cudować coś z kokosami czy wystarczy ph 6 i czy nawozy robią dużą robote
 
Ostatnia edycja:

NaFazieHitman

Member
Rejestracja
Sty 1, 2012
Postów
12
Buchów
0
W takim razie po co istnieje ten dział?
Czytałem to wszystko już dawno temu i chciałbym konkretnej odpowiedzi czy to co tu dałem będzie dobre
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Zeby zadawać pytanie, gdy coś jest nie jasne?

Czy zadałeś sobie tyle trudu aby policzyć kubaturę boxa i ile m3 potrzebujesz wentylatora?

Czy zadałeś sobie jakikolwiek trud.....
 

NaFazieHitman

Member
Rejestracja
Sty 1, 2012
Postów
12
Buchów
0
Ok policze to sobie mniejsza oto możesz mi powiedzieć czy ta lampa jest warta uwagi czy rozglądać się za czymś innym, uważam, że zadałem sobie tyle trudu aby znać podstawy i chciałem poprosić o poradę, myślę, że nie zajmie to więcej niż napisanie twojego posta
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Są gorsze. Jest parę upraw na haszyszu pod marsem np. [MENTION=39229]Prof.amator[/MENTION] [MENTION=73374]mlodygru[/MENTION] i wyniki są bardzo ok :)
 

rochas

Well-known member
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
160
Buchów
0
Ok policze to sobie mniejsza oto możesz mi powiedzieć czy ta lampa jest warta uwagi czy rozglądać się za czymś innym

Regulaminu też nie czytasz :p

linków z portali aukcyjbych się nie zamieszcza...


Popatrz sobie na fotorelacje pod tą lampą na forum jest tego pełno! Wtedy się dowiesz czy rośliny Ci pod tym urosną...
 

NaFazieHitman

Member
Rejestracja
Sty 1, 2012
Postów
12
Buchów
0
Ok linki poszły out dzieki za szybkie odpowiedzi i nakierowanie w dobrą stronę sorry za problemy
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół