nasiona marihuany

Ziarna z karm dla ptakow?

Wyszukiwarka Forumowa:

sassi

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2009
Postów
120
Buchów
1
Jak kasztany ! ( ale odlubane )

hhhhhhrrrrrrrrrrr.
 

HighSmoke

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2009
Postów
46
Buchów
0
niby wyrosnie , ale kopnac nie kopie a bynajmniej nie na tyle zebys polecial ;D ale dla samej satysfakcji czy dla sportu zasadz ;D
 

Rychuuu

Well-known member
Rejestracja
Lis 18, 2009
Postów
318
Buchów
0
Te pestki mozesz smialo wsadzić do doniczki w szkole :p Ja sie juz wiosny doczekać nie moge ;)))
 

Joe

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 10, 2008
Postów
586
Buchów
1
Głównie chodzi mi o to, aby zrobić oldschoolową odmianę i jednocześnie stabilną, idealną na polskie warunki. Oldchoolową, tutaj mam na myśli ilość thc, która będzie o wiele mniejsza, jednocześnie idealna do kręcenia czystych batów :D
 
S

sub

Guest
Oldchoolową, tutaj mam na myśli ilość thc, która będzie o wiele mniejsza, jednocześnie idealna do kręcenia czystych batów :D

A może by kupić Ruderalis skunka i nic więcej nie robić ;) :
 

Jake the Dick

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
2,188
Buchów
6
ruderalis skunk nie jest slaby ;) mi 3 buszki doszczetnie zapylonego tematu wystarczaly zupelnie.
 
S

sub

Guest
ruderalis skunk nie jest slaby ;) mi 3 buszki doszczetnie zapylonego tematu wystarczaly zupelnie.

;) Stare "polaczki" noname takie jak można było dostać poczta pantoflową często niewiele odbiegały mocą od ras takich jak np: early girl czy purple star, trafiały sie i takie które prawie nie kopały ale to raczej była rzadkość / pewnie przypadkowe hybrydy dziczek/.
To co krążyło w latach 90 w Polsce minimum połowa mocy EG - ocena na "oko".
Kilka buszków z zapylonych szczytów także starczało bez problemu. Co innego jak się dostało mieszankę z większa ilością liści niż szczytów. Wtedy to ewentualnie można było palić jako skręty typu cygaro.

Nie wiem ile % THC ma RS.. ;P Jest w każdym bądź razie otrzymany w "pdoobny sposób. Nevil w czasach the seed bank - krzyżował dzikie konopie ze skunkiem, zapewne i northern lights / NL#1?/ R.skunk i r.indica sie z tego wywodzą.

Dzikie konopie w europie - niezależnie czy rosną w Polsce krajach byłego USSR czechach czy Bałkanach, są potomkami zdziczałych odmian "sznurkowych". Różniących się od obecnych co nieco zawartością THC..
Ale.. Czego by Nevil nie użył do hybryd // nawet jeśli byłby to naprawdę tak zwany ruderalis to zawartość sumy THC/CBD nie przekraczała w tym 3%.
Na 99% odmianą wyjściową były wczesne dziczki nie odbiegające za wiele od tego co się i w Polsce jeszcze spotyka.

Chyba jak zwykle pisze nie na temat <lol> Ale co mi tam.

ps: Skoro już mowa o ruderalis skunku: Jak Ci to kwitło : I kiedy : jak długo dojrzewał od początku formowania szytów do zbioru. Raczej dużo liści w szytach? Ilość "trudna" do wyskubania?
 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
sub przeczytałem że mowiłeś kiedyś o tym iz lowryder powstał na farmie gdzie robiono badania z pomoca konopii przemysłowej masz moze jakieś informacje na temat tego przedsięwziecia?
 
S

sub

Guest
GrinchS napisał:
sub przeczytałem że mowiłeś kiedyś o tym iz lowryder powstał na farmie gdzie robiono badania z pomoca konopii przemysłowej masz moze jakieś informacje na temat tego przedsięwziecia?

Badania? Nie nie nie było mowy o badaniach ;)

To są - domniemania. W Kanadzie gdzie LR powstał uprawiano finolę - która może być źródłem fotoobojetności w tej rasie. Jest o wiele bardziej prawdopodobna niż -> ruderalis <- opisywany w książkach.
Po prostu Hodowca który stworzył LR mógł mieć dostęp do nasion i "przypadkowych" hybryd: wyżej wspominanej.

Autor LR nigdy nie ujawnił jakiej rasy użył jaka źródła AF - a to co piszą o mexican ruderalis etc: to imo bujdy dla małych dzieci-
Wspominał jedynie jeszcze w czasach OG o "rasie bez nazwy". Jak pogrzebie może znajdę gdzieś w czeluściach dysku zachowane zdjęcia z tych czasów. -> kopie tego co na OG było widać. // nie wiem czy to się zachowało w czeluściach "archiwum"//
 
S

sub

Guest
o jakbys mogł wrzucic zdjecia to byłbym usatysfakcjonowany:D

Nie wiem czy uda się je znaleźć i czy je jeszcze mam. Poza tym na nich były już LR#1 w początkowej dosyć formie - w tamtych czasach już był dostępny komercyjnie. Jeżeli odnajdę na płytkach dawne "archiwum" materiałów kradzionych z OG.. wrzucę ale nie obiecuje nawet na 40%
Nic o pochodzeniu i "domniemaniach" - o rasie przemysłowej z Finlandii tam i tak nie było. Należało by się zapytać samego twórce LR - Ciekawe czy by odpowiedział ;)
 
D

delete

Guest
mi sie wydaje ze twórca by nie przedstawił tajemnice powstania LR gdyby było inaczej każdy by wiedział jak powstał nasz słynny lowryder z którego powstały inne automaty
 
S

sub

Guest
GrinchS napisał:
mi sie wydaje ze twórca by nie przedstawił tajemnice

Tym bardziej jeśli naprawdę do stworzenia tej rasy użyto jako źródła "AF" rasy Przemysłowej Z Finladnii ;) - a wiec i całej serii ras AF - obecnie najbardziej pożądanych i "popularnych" wszędzie nadal się nimi zachwycają... moc i plon w porównaniu do pierwszych wersji LR#1 takze poszła up.. -

AF... będących dla producentów nasion - szczególnie w wersji femi najlepszym z możliwych interesów. -> nie dość, że Femi to jeszcze rośnie małe- nie daje się klonować: 99,9% klientów kupi raz jeszcze ;) I jeszcze raz.. etc..

ze wyrosna??

W Polsce nie są sterylizowane. Coś wyrośnie : coś podobnego do tych:
http://www.forum.haszysz.com/variations-9-thc-content-single-plants-t22425.html

Patrz zawartość THC i CBD ;P -> jedna z badanych odmian jest ..: dziczka wywodząca się z konopi przemysłowych : reszta to dopuszczone do uprawy w UE cultivary.

7.gif


================================================================
================================================================

Powrót do tematu : Dywagacje.... o potencjalnym pochodzeniu LR: i udziale FIN-314 aka finola w rodowodzie.
http://www.forum.haszysz.com/pochodzenie-lr-aa-t18167.html

obrazki z: The Inheritance of Chemical Phenotype in Cannabis sativa L.
http://www.genetics.org/cgi/content/full/163/1/

17.gif


CBD line - to rasa przemysłowa z Niemiec.
THC line - duckfoot

rozszczepienie F2:

12.gif


;) Stosunkowo łatwo i szybko z hybrydy 2 odmian - jednej z niewielka ilością THC - drugiej z żadną - do tego przemysłowej można otrzymać rośliny z zawartością THC 10% ;)

tu to było wrzucane: ale bez: --> dokładnego opisu: i zachęcania do takiej zabawy:
http://www.forum.haszysz.com/co-mogloby-z-tego-wyjsc-t16499.html
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół