nasiona marihuany

ZiEloNE Ogrody - 2k21 [OS - PanPestka] [Auto/Fast]

Wyszukiwarka Forumowa:

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,720
Buchów
3,639
Odznaki
6
Cze, dzięki za odzew i wszystkim za buszku. Podsypałem tydzień temu guano powder, a dzisiaj kurzaka..będę jeszce w tym tygodniu to zerknę co się dzieje. Jak coś, to mam Biobizz grow mogę zrobić oprysk..?
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
zielony,podsypuj i opryskuj tylko pamiętaj -czas na aktualizacje miną .. zwyczajowo czekam miesiąc i 9 dni :) prosze o nieopindalanie sie

pozdro
 

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,720
Buchów
3,639
Odznaki
6
zielony,podsypuj i opryskuj tylko pamiętaj -czas na aktualizacje miną .. zwyczajowo czekam miesiąc i 9 dni :) prosze o nieopindalanie sie

pozdro
Joł, joł..Panie! :salut:Dzisiaj wrzucę wszystko.
Troszkę mmnie poniosło na urlopie..i taki leniuszek wpadł ?
Pzdr:tiphat:
 

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,720
Buchów
3,639
Odznaki
6
Siemanko # :tiphat:

Miałem wrzucić zdjęcia przed wyjazdem na urlop, ale już nie zdążyłem ? Wiadomo na urlopie "szczęśliwi czasu nie liczą"
Dobrze, że spiąłem poślady i ogarnąłem spota (podsypane nawozem, Dolomitem, oprysk asahi z biobizz calmag)

W skrócie było to tak..Spot odwiedzony dwa razy, za pierwszym razem podjechałem sprawdzić czy wszystko ok i zrobić miejsce na Auto NL.

Niestety okazało się, że w***ał się jakiś zwierz, prawdopodobnie dzik. Jedna Fast(Cindy99) położona na boku, lekko podkopana. Gorzej było z auto, większość wyciągnięta z ziemi leżała :/ i z racji tego że były już na kwitnieniu, dwie były w szarej ku* do wy***ania, następne dwie niby wkopałem ale dwa dni później liście były klapnięte..

Podsumowując ostały się dwie RPCbd i zrobiło się miejsce na nowe auto NL, które wkopałem przed wyjazdem podsypalem, a fasty podwiązałem i tak lekko wk***iony pojechałem na urlop..

Teraz pierwsze zdjęcia (robione w pierwszym tygodniu lipca)

Na przodzie Cindy99 już postawiona




Tropicanapoison






Early Marocan już na flo i z tyłu Tropicana2




Tutaj wy***anie autosy..nie podpisuje, bo nie ma sensu..






Teraz powrót po urlopie - na spocie byłem troszkę ponad tydzień temu..Niestety zwierzyna dalej wygrywa, wy***ało wszystkie autosy - świeżo wkopane NL, nie było po nich śladu, nic ku**a! RPCbd wykopane zmieniły się w rudy chwast..

Podsumowując, zostały mi już tylko cztery fasty.
Tutaj pie****nik na polu Auto, nic nie ma..Na górze były gęste krzaki po 1.50m ale coś je powalilo, raczej ludzi tam nie było. Na dole zdjęcia były autosy.




Cindy99 - coś jej jest, nie wiem tylko co?
Znowu była troszkę podkopana aż widać było korzenie, może dlatego...










Tropicana1 już ponad 2m ma - ledwo oprysk zrobiony, chociaż sam do niskich nie należę..






Early Marocan na kwitnieniu






Obok tyczka Tropicana2 - też jakieś 2m








I to by było na tyle..chyba o niczym nie zapomniałem, mam nadzieję że zwierzyna odpuści, szczanie, sranie itd może pomoże...a! Nawet mi reklamówkie z nawozem roz***ały...

Spot odwiedzę w następnym tygodniu, już na bieżąco będzie wstawiane.

Pozdrawiam i z fartem #maniacy:headbanger:

 

PanApokalipsa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 9, 2013
Postów
1,395
Buchów
1,327
Odznaki
6
Ziomek siersc kundlozora daje na spota i mu nic nie podchodzi do krzakow.
Najlepiej to spota zaj***ć galeziami i co pod reka to nikt sie nie bedzie pchac.
Szkoda twoich roslinek bo ladnie sie zapowiadaly.
Powodzenia z tymi , ktore pozostaly.
 

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,720
Buchów
3,639
Odznaki
6
Dzięki, ?Coś tam rzucę od sierściucha. U Ciebie też fajne to wygląda...aby zaczęło wszystko kwitnąć i bez szarej, ?pzdr..
 

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,720
Buchów
3,639
Odznaki
6
Elosław # :tiphat:


Wczoraj byłem na spocie zerknąć czy zwierzyna znowu nie tańczy na moich plantach.

Na szczęście, wszystko wygląda ok..trochę wychodzą popalenia nawozem?dlatego nic nie sypałem.
Zrobiłem tylko oprysk z asahi/calmag/miedzian i usunąłem trochę żółtych liści.

Na jednej Tropicanie i Cindy99 pierwsze prefolery..Może na koniec września będzie coś z tego. Druga Tropicana dalej nic:oczy:
Early Marocan mocno włochy wywala, pierwsza będzie do ścinki.

Lecimy z fotami..:foto:

Tropicana1














Cindy99 (@Gnomesgarden.ie)












Tutaj razem, Tropicana1 z tyłu, przód Cindy99


Early Marocan(fast nie tylko z nazwy @deuter) Mam pestki jeszcze, na następny Out pójdą.

















Tropicana2 połamałem jej te dwa szczyty, żeby boczne odrosty trochę podrosły.






Tutaj razem


Na dzisiaj tyle, za tydzień znowu coś wrzucę..
Pozdrawiam i z fartem # :oczy:
 

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,720
Buchów
3,639
Odznaki
6
Witam #

Kurde troszkę czasu nie miałem, żeby zrobić up, a jak już foty wrzuciłem do galerii, to nie miałem weny...i tak do dzisiaj.

Troszkę też przez to może, że kolejna roślina mi się wysypała. Prawdopodobnie po tygodniu padania deszczy, korzenie stały w wodzie i to dosłownie - wyjmując roślinę z ziemi od razu woda podeszła do samej góry..Tyle. Była to Cindy99

Kolejna roślina, Early Marocan musiałem przedwcześnie ścinać bo plecha mocno weszła, prawie cała poszła do kosza! Eh

Reasumując, na froncie pozostały dwie Tropicany, niestety tutaj też coś nie tak. Ta co miała być lepsza, jest już prawie bez liści, wszystko żółknie i schnie..

Myślałem, że po tych deszczach trzeba do***ać nawozu, sypałem co tydzień Kuzaka, nic nie dawało..i ostatniego tygodnia poszedł oprysk canny mineralki.
Dzisiaj byłem i widać tylko popalenia na czuprynach..

Dobra, nie ma co! Lecą foty. ..


Cindy99 po powodzi - czupryny jakby zgniłe..wy***ałem.


Tropicana1 której liście z tygodnia na tydzień żółkną..












Zdjęcia z dzisiaj.. .










Early Marocan przed ścinką..








Tyle zostało po trymie i suszeniu..jakiś mocno egzotyczny zapach - fajniutki.




2Tropicana brzydkie kaczątko po łamaniu dwóch szczytów..





Zapomniałem wspomnieć, obalona lekko była jak przyszedłem na spociwo.







Zdjęcia z dzisiaj..


















Tyle, mam nadzieję że przynajmniej z jednej coś będzie ciekawego..do następnego i z fartem.

PS. Tak patrzę na Wasze relki i jestem w szoku, jak można świetnie ogarniać Out. Panowie! Oby do końca bez plechy i z dobrym wynikiem. Pzdr
 

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,720
Buchów
3,639
Odznaki
6
Cześć #


Byłem ponad tydzień temu na spocie, podsypałem burzą kwiatów i zrobiłem foty, zaraz wrzucę. Byłem też w piątek przed weekendem, wyciąłem jakieś małe ogniska pleśni, suche liście. Niestety zdjęć nie zrobiłem, bo mnie ktoś przegonił.

Mianowicie, ogarniając ostatniego krzuna który mi został :/ usłyszałem, trzaski gałęzi, ewidentnie ktoś się zbliżał. Nie wiele myśląc zebrałem graty i długa..

Za tydzień chcę podjechać i ścinać, oczywiście jeśli jeszcze będzie co.




















Tropicana1 zdążyłem ją tylko wywalić, nie dość że podtopione korzenie to jeszcze coś je podgryzalo :jprd:




A tutaj bonusik, byłem na spalonym spocie(przynajmniej mi się tak wydawało) żeby posprzątać butelki, nawozy..ku mojemu zdziwieniu, znalazłem resztki po autosach, musiały spokojnie rosnąć bez jakiekolwiek ingerencji człowieka.
Jedna z automatów..


Były jeszcze tam dwa fasty, Serious 6(przewróciła się siatka zabezpieczająca przed zwierzyną) wyrosły jakieś dwa kikuty z niej, ale nic poza tym..

Drugi fast Purple Shaman, odziwo stał mocno przegięty, ale stał..ściąłem co tam było, sprzątnąłem i długa..










Za tydzień kończę ten śmieszny Out, jeszcze się muszę dużo nauczyć. :oczy:
Pozdrawiam :tiphat:
 

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,720
Buchów
3,639
Odznaki
6
Witam # :tiphat:


Byłem we wtorek ściąć Tropicane Poison od SS, właściwie to nie wiedziałem, czy jeszcze coś zastanę na spocie(patrz wcześniejszyUp)

Jednak była, ucieszyłem się bardzo xd i czym prędzej, wziąłem się za ścinkę(ogoliłem sucz na spocie) była mocno liściasta, więc i trym szedł ch***wo. I znawcy pewnie będą mocno zawiedzeni, ale wy***ane...

Nie mogę się doczekać, aż spróbuję xD zapaszek świeżutkiej Tropicana, słodziutennnki.

Lecę z fotami, nie mam weny cokolwiek dzisiaj pisać....






















Wrzucilem do boxa tylko na dwa dni, za gorąco na suszenie...ale niestety box od kilku dni już zajęty.

Niedługo zrobię jakieś mini podsumowanie, z tego co tam wyszło..
Pozdrawiam :mot:
 

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,720
Buchów
3,639
Odznaki
6
A dziękuję, jutro będzie teścik. Mam nadzieję, że będzie smakować tak samo dobrze, jak pachnie mhmm..?
 

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,720
Buchów
3,639
Odznaki
6
Kurtka, zapomniałem :oczy:?


Żeby za długo się z tym nie brandzlowac.

Early Marocan - wszyło 9g, z tego co pamiętam fajny zapach, jakiś taki cytrusowy i klepnięcie też miało.

Tropicana Poison - wyszło 58g, aż szkoda ze druga poszła na śmieci :/ za***isty słodkawy zapaszek, aż łeb bolał po dłuższym siedzeniu przy suszeniu:) Ma skubana moc, pierwsze palonko i sztywny byłem...Najlepsze, że mam jeszcze dwa nasionka - chyba? poleci IN.

Purple Shaman - jako bonus, od posadzenia samo rosło, prawie zero lukru, klepie całe nic...z zapachem, też jakaś szczotka...

Tyle, Panowie - wstyd tu wyskakiwać z taką relką, chociaż miało być tak pięknie. Wiem, że jak chce jakieś outdoory robić, to trzeba mieć na to czas...Może jeszcze kiedyś...

Sorry za Osy, no ale jak to w woju mówią "przyroda"
Graty dla wszystkich Outdoorowcow, miło oglądało się wasze relki...?

Można wyrzucić do hm...zakończonych
Pozdrawiam i z fartem na 2k22:tiphat:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół