nasiona marihuany

Ziemia Biobizz All mix od pestki aż po kose

Wyszukiwarka Forumowa:

Huell Babineaux

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2021
Postów
57
Buchów
20
To jak to jest Pany, jedni mówią że allmix pali im planty od samego początku przez zbyt wiele nawozów a inni mówią że jest ok i można lecieć z nią od początku. Tegoroczny out będę mógł dosyć rzadko odwiedzać więc zależy mi na dobrej, trzymającej wodę i wstępnie nawożonej ziemii więc chce tygodniowe sadzonki wsadzić odrazu w allmixa. Jakie są wasze doświadczenia z ta ziemią?
Pozdro :teasing-with-poking
 

Pysku

Zawsze gram do ostatniego gwizdka
Rejestracja
Kwi 26, 2021
Postów
1,520
Buchów
3,595
Odznaki
5
Chce Ci się na out kupować worek ziemi za 70zl? Composana ultra lekka jest tańsza i solidnie nabita nawozami. Stosowałem ja na in, nie wiem jak na out się sprawdzi
 

kajman6666

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2021
Postów
120
Buchów
58
Odznaki
1
Nie lepiej własną mieszankę zrobić? Daj perlit obornik hydrożelu i masz wszystko co trzeba
 

Huell Babineaux

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2021
Postów
57
Buchów
20
Zawsze trochę mniej noszenia a ziemię na spocie muszę tak czy siak wymienić. Patrząc cenowo wychodzi trochę drożej niż kupować ziemię i dodatki do niej, zresztą nie patrzę aż tak na cenę, ma być zrobione porządnie i tyle. :smoking-smiley:
 

Aby Z Głową

kto pyta nie błądzi
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2014
Postów
1,143
Buchów
1,133
Odznaki
3
Pysku dobrze pisze ja mam jednego planta teraz w ziemii compo sana pod lampą w sumie dokupisz do niej dolomit i b.kwiatów na flo i na koniec będziesz zadowolony :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół