nasiona marihuany

ziemia z kompostem ojciec hoduje dzownice na balkonie

Wyszukiwarka Forumowa:

Apollo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 6, 2006
Postów
481
Buchów
1
elo awiec po wykielkowaniu nasionka zarzucilem do pudeleczek po danone i wstawilem do skrzynki na balkon ziemia jest z kompostem dorzucilem obornika stary wedkarz i wrzucil do pojemnika z ktorego bralem ziemie nascie dzownic mimo wszystko roslinki rosna utrzyma sie to w takiej ziemi?? nie bykla odkawaszana a widze ze roslinki pna sie w gore:)no narazie zaledwie kilka dni wiec neico ponad cm:) da to rade?? w takiej glebie?
 
B

blancik

Guest
zależy wszystko w jakich proporcjach daleś wszystkiego, bo u maleństw co za dużo to nie zdrowo gdyż są bardzo delikatne. Wrzuć jakieś foty jak to wygląda, bo piszesz że mają już kilka dni i mają nieco ponad centymetr wysokości. Napisz także ile już tych dni one sa w tej ziemi
 

Apollo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 6, 2006
Postów
481
Buchów
1
wlasnie kielkowaly dosc szybko ale jak wsadzilem do ziemi wydostawały sie długo maja z tydzien a maja lekko ponad cm ale wiem czemu bo to ten tester z lipnego sklepu nasionka.pl chyba ze zrobilem cos nie tak jak podrosna do 7 przesadze do 2l i zrobei wszystko jak trzeba:)
 
B

blancik

Guest
a na jakiej glębokości posadzileś nasionka?
napisz też co planujesz dokladnie na światelko itp. itd
 

Apollo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 6, 2006
Postów
481
Buchów
1
malym palcem zrobilem dziurke wrzucilem kielek i przyklepalem zrobielm tak jak powiino lipne te zairno zapewne wiec te roslinki zostana na balkonie to niby Afgani wiec out i indoor wiec na balkonie nic im sie nei stanie starszna susza wiec chyba czesciej trzeba podlewac jak 2 razy na tydzien? co do mych planow to robie boxika zamowilem lampe hps 250 ale jeszcze nei przyszla powoli sobei wszystko kompletuje nasionka i tak beda inne nei jestem do tamtych przekonany:) mam patent na boxa zauwazylem dzis na jednej ze stron skladane materialowe przypomnialo mi sie ze matka kupila taki parawanik na kibelek w razie wyjazdu pod namioty gore usztywnic i atak:) tyle ze chyba stanei w piwnicy i nei wiem czy wentylatory nei beda brzeczec zabardzo;/
 
B

blancik

Guest
poszukaj na forum i sie popytaj czy ktoś kupowal nasionka z tego samego sklepu co ty.
Może sa dobre, a nie ty juz je przekreślasz.
Buduj box i pisz, jak masz aparat to wrzucaj jakieś foty. Wszyscy ci tu pomogą-podpowiedzą co i jak
Powodzenia :salut: :thumright:
 

Apollo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 6, 2006
Postów
481
Buchów
1
wlasnie kupowalo duzo osob i jest na czarnej liscie ten sklep ale spoczko niech se beda :) ok jak skminie aprat i podrsona zrobei fotorelacje:) peace :flower: :jocolor:
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Wsumie nie spodziewal bym sie za wiele po tych roslinach ale w telach edukacyjnych czemu nie :tongue:
 

Apollo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 6, 2006
Postów
481
Buchów
1
starsznie długo sie wydostawaly no i teraz tez raczej nei widac rewelacij ze wzrostem:| ale zauwazylem ze dzis sie pojawila nastepan 3 roslinka dwie wsadzone jako kiełki dwie jako nasionka:) raczej pozostana na balkonie:)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół