nasiona marihuany

Ziomeczek na dołku ponad 10 krzaków

Wyszukiwarka Forumowa:

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Rolnik. Mówi się psom, że się jara dużo i to bardzo dużo np. 20 blantów dziennie tzn , że istnieje prawdopodobieństwo że uprawiałeś dla siebie, bo jarasz dużo i wygląda na to, że mówisz prawde w kwestii handlu tzn, że nie handlujesz. Jak powiesz że palisz mało albo nic, to przybiją ci handel, bo po ch*j ci tyle ziela ? W przypadku kiedy pie****ą o odwykach mówisz , że nie jesteś uzależniony od zioła, bo jarasz tylko jak masz swoje, czyli kiedyś tam dawno temu jak miałeś, to jarałeś dużo, ale jak nie masz, to nie kupujesz, bo nie chcesz pryskanego z ulicy, czy od jakiegoś ok***ieńca co zioło na uranie uprawia. Wychodzisz na poczciwego myślącego człowieka.
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Rolnik. Mówi się psom, że się jara dużo i to bardzo dużo np. 20 blantów dziennie tzn , że istnieje prawdopodobieństwo że uprawiałeś dla siebie, bo jarasz dużo i wygląda na to, że mówisz prawde w kwestii handlu tzn, że nie handlujesz. Jak powiesz że palisz mało albo nic, to przybiją ci handel, bo po ch*j ci tyle ziela ? W przypadku kiedy pie****ą o odwykach mówisz , że nie jesteś uzależniony od zioła, bo jarasz tylko jak masz swoje, czyli kiedyś tam dawno temu jak miałeś, to jarałeś dużo, ale jak nie masz, to nie kupujesz, bo nie chcesz pryskanego z ulicy, czy od jakiegoś ok***ieńca co zioło na uranie uprawia. Wychodzisz na poczciwego myślącego człowieka.

Nie musisz gadać,że jarałeś ch*j wie ile,co ty.Ich pensja miesięczna obchodzi.

-Mogłeś rzucić palenie,nie spodobało Ci się,lub Palisz okazyjnie co weekend i nie co każdy i wiadomo,że uzależniony ABSOLUTNIE nie jesteś.
Ile palisz??-Jednego skręta na tydzien<coolpalacz> a teraz wcale bo nikt nic nie ma do sprzedania,i to jak by nie tylko krzaki,ale i susz znaleźli.Jak mądrze będziesz gadał a nie byłeś karany,to wychodzisz z dołka.

-Co ich obchodzi mogłeś mieć kilkadziesiąt krzaków i powiesz,że nie wiedziałeś co z tego wyjdzie,bo myslałes,że kilka gietów z krzaka i chu. ich to obchodzi.Jak znajdą dużo suszu,to powiedzieć,że zajrałeś raz czy dwa i leżało.

-Jak Byś tak im pie****ił ,że jarałeś codziennie 20bla:smokee:,to by mogli zrobić z ciebie uzależnionego.
 
Ostatnia edycja:

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
A ty rolnik ile w psychiatryku siedziales? I jak to sie stalo ze cie wypuscili?
 

typowy

Full Flower
Weteran
Rejestracja
Sty 28, 2012
Postów
630
Buchów
1
A sytuacja miala miejsce w UK czy w PL? Czy jeszcze jakies inne panstwo? Bo to moze miec w tym przyadku ogromne znaczenie :)
 

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Absolutnie się z tobą nie zgodzę.Nie masz pojęcia o tym. Jak Byś tak pie****ił ,że jarasz codziennie 20bla,to by mogli zrobić z ciebie dno i skierować do monaru na dwa i jeszcze skonsultować biegłych a jak byś coś naświrował o 20skrętach dziennie,to jeszcze by ciebie w oddział dla narkusów wsadzi.:zombi:

Koło pały mi zapier.... czy się ze mną zgadzasz...

Rolas, to co napsałem, to autopsja. Wynikiem mojego tłumaczenia z 28 roślin i około pięciuset gram suszu było wyjście z psowni bez szwanku, żadnej nawet jednej godź. do odpracowania, nic. Natomiast kiedy próbowałem się początkowo tłumaczyć, że mało pale, to pies odrazu mi na to ,że wygląda na to , że tyle roślin + ten susz = handel... Dlatego trzeba się tłumaczyć , że się pali dużo jak się ma, i nic się nie pali, bo się skończyło zioło. Takie tłumaczenie odcina cię od człowieka uzależnionego, i przestań pier***ić odwrotnie jak wszyscy, ok ?

Żadnego dna z nas nie zrobili, wyszliśmy nie płacąc nic, i nikt żadnej godź nie odpracował, pytali czy chcemy jakiejś pomocy w kwestii uzależnień, a my na to , że mógłby desmoxan kopsnąć za free - roześmiał się i tyle.

Ty ku**a masz pojęcie.

Jak on ciężko pie****i...
 

narki24

Well-known member
Rejestracja
Paź 31, 2011
Postów
103
Buchów
0
Panowie ja się wypowiem na przykładzie ziomeczka w zeszłym roku sam się wkopał przy rutynowej kontroli znalezli przy nim 250 g wagę i woreczki strunowe.Po przeczesaniu chaty wpadło i kolejne 250g i po przeczesaniu telefonu odkryli ze uprawiał.Wiec koleżka nie miał już szans się wyplątać.Przyznał się do uprawy 6 krzaków.Tłumaczył się że jest uzależniony i hodował na własny użytek.Nikomu nie sprzedawał a wagę i woreczki miał dla siebie.Po 2 dniach wypuścili go z dołka i dostał dozór.Miał zarzuty za posiadanie znacznej ilości,uprawę do tego 2 razy obrazę funkcjonariusza i 2 razy grożenie funkcjonariuszowi.Na sprawie prokurator wnioskował o kare 3 lat pozbawienia wolności w zawieszeniu na 5 lat.Leczenie dla osób uzależnionych i pokrycie kosztów 350zl sądowych i 2000zl za czynności związane z mj .czyli testy zniszczenie itp .Koleżka leczenie odbył w ośrodku codziennie przez 8 tygodni po 6 godzinek.od pon do piątku.Ma kuratora i płaci koszty na raty.Bez papugi.Cały czas mówił że jest uzależniony i hodował na własny użytek.
 

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
mówienie, że jesteś uzależniony nie jest dobrym rozwiązaniem bo z marszu masz nakaz terapii - lepiej już, że dużo jarasz bo tak. Tak czy siak koleżka się nie wywinie bez wyroku jak wyżej będzie 3 na 5 sporo kosztów, kurator co miesiąc a papuga może to złagodzić i to na pewno nieźle.
 

arcred

New member
Rejestracja
Gru 12, 2014
Postów
1
Buchów
0
Nie wiem jak można plantacje zakładać w domu. Czytam tematy odnosnie wyroków za jednego / dwa krzaki od kilku dni zastanawiając się czy warto....

Ale, do rzeczy, każdy dobrze wie, że organy wymiaru sprawiedliwości przepisy prawa interpretują sobie jak chcą. Z autopsji nic nie mogę napisać, ale po wielu godzinach czytania wyciągnałem wnioski. Posadzisz roślinę jedną a biegły stwierdzi, że z jednej roślinki tej odmiany mogłeś zrobić znaczną ilość, trafisz na ***niętego prokuratora, sk***iela sędziego i Cię posadzą. Trafisz na inną placówkę i dostaniesz zawiasy, albo/lub grzywnę. Najważniejsze jest nie paplać dziobem, a jak nie jesteś wyrobiony w gadce to milcz, zacisnij zęby i bądz obojętny na ich straszenie. Znajdą susz mów, że znalazłeś pod płotem i chciałeś zachować na własne potrzeby. Znajdą krzew mów, że uprawiasz dla siebie i na własne potrzeby, ponieważ nie chciałeś szukać palenia w półświatku przestępczym. NIC WIĘCEJ NIE PAPALAĆ I udawać skruchę. Dodam, że jeśli miałbym zdecydować się kiedyś na większą uprawę to tylko jeśli miałbym spore zabezpieczenie finansowe. (ewentualne kaucje, papugi i inne). Przykro mi, że Polska jest zaściankiem i ciemnogrodem, z żalem patrze na mój spory ogród i niewykorzystany areał.
 

Inverted999

Weteranio
Weteran
Rejestracja
Paź 12, 2013
Postów
608
Buchów
1
Nie wiem jak można plantacje zakładać w domu. Czytam tematy odnosnie wyroków za jednego / dwa krzaki od kilku dni zastanawiając się czy warto.... Ale, do rzeczy, każdy dobrze wie, że organy wymiaru sprawiedliwości przepisy prawa interpretują sobie jak chcą. Z autopsji nic nie mogę napisać, ale po wielu godzinach czytania wyciągnałem wnioski. Posadzisz roślinę jedną a biegły stwierdzi, że z jednej roślinki tej odmiany mogłeś zrobić znaczną ilość, trafisz na ***niętego prokuratora, sk***iela sędziego i Cię posadzą. Trafisz na inną placówkę i dostaniesz zawiasy, albo/lub grzywnę. Najważniejsze jest nie paplać dziobem, a jak nie jesteś wyrobiony w gadce to milcz, zacisnij zęby i bądz obojętny na ich straszenie. Znajdą susz mów, że znalazłeś pod płotem i chciałeś zachować na własne potrzeby. Znajdą krzew mów, że uprawiasz dla siebie i na własne potrzeby, ponieważ nie chciałeś szukać palenia w półświatku przestępczym. NIC WIĘCEJ NIE PAPALAĆ I udawać skruchę. Dodam, że jeśli miałbym zdecydować się kiedyś na większą uprawę to tylko jeśli miałbym spore zabezpieczenie finansowe. (ewentualne kaucje, papugi i inne). Przykro mi, że Polska jest zaściankiem i ciemnogrodem, z żalem patrze na mój spory ogród i niewykorzystany areał.
żałuj dalej
 

PATO PATO

bez animuszu ani rusz
Rejestracja
Gru 13, 2015
Postów
268
Buchów
25
u znajomka znaleźli indorka ;) i prawie pół kloca tematu. dostał 2 w zawiasach na 3. ;) + koszt sprawy i kare do zapłaty 3x 500
 

GrandMajster

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2015
Postów
77
Buchów
0
Bez lipy nie pójdzie siedzieć. Chyba że mieszka w jakimś mały mieście albo wiosce to dla sędziego będzie wielkie WOW bandyta i go posadzą na 2miesiące.
 

sonymatys

Member
Rejestracja
Sie 31, 2016
Postów
13
Buchów
0
ja miałem 11 krzaków na kazdym od 50-120 na dobre oko a mi policzyli 20 z automata licza standart .... 20 to bez odzywek i koksów rosnie samo..... zalezy kto jakie pechy pa
 
R

rolnikdolpasz

Guest
Koło pały mi zapier.... czy się ze mną zgadzasz...

Rolas, to co napsałem, to autopsja. Wynikiem mojego tłumaczenia z 28 roślin i około pięciuset gram suszu było wyjście z psowni bez szwanku, żadnej nawet jednej godź. do odpracowania, nic. Natomiast kiedy próbowałem się początkowo tłumaczyć, że mało pale, to pies odrazu mi na to ,że wygląda na to , że tyle roślin + ten susz = handel... Dlatego trzeba się tłumaczyć , że się pali dużo jak się ma, i nic się nie pali, bo się skończyło zioło. Takie tłumaczenie odcina cię od człowieka uzależnionego, i przestań pier***ić odwrotnie jak wszyscy, ok ?

Żadnego dna z nas nie zrobili, wyszliśmy nie płacąc nic, i nikt żadnej godź nie odpracował, pytali czy chcemy jakiejś pomocy w kwestii uzależnień, a my na to , że mógłby desmoxan kopsnąć za free - roześmiał się i tyle.

Ty ku**a masz pojęcie.

Jak on ciężko pie****i...
Liczy się czy powiesz, że codziennie palisz, czy okazyjnie na wekend. Jak powiesz, że dużo i codziennie paliłeś, uznawane jako to uzależnienie nadające się na przymusowe leczenie. Okzazyjnie dużo możesz palić i jest ok.

Kumpla zawinęli za psiadanie i powiedział, że pali codziennie i pije, to skierowali go na leczenie odwykowe i dostał wyrok w zawieszeniu. Nie stawił się do ośrodka, to przyszło mu pismo, że ma się stawić na zakład karny.:pl:
 
Ostatnia edycja:

Nick Fiend

Keep smiling
Rejestracja
Lip 28, 2015
Postów
570
Buchów
11
Czuje, że gdybym ci otworzył czaszke i wytargał zawartość, następnie wymieszał z glebą, i posadził w tym rośliny, to rekord dr. frankensteina byłby pobity...

Dzień dobry Rolnik.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół