nasiona marihuany

Zmiana Adresu MAC

Wyszukiwarka Forumowa:

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
No to tak siorce kupiłem wreszcie do kompa karte sieciową ma win98 se ale za ch.. nie wiem jak zmienić adres karty MAC, potrzebuje tego do odpalenia NETA.

We właściwościach otoczenia sieciowego.. właściwościach karty (3com) tego po prostu nie ma!

W winXp to nie ma problemu nie dość że łatwo zmienić to jeszcze są progsy które to robią za Ciebie no ale pod Win98 niestety czegoś takiego nie ma a przynajmniej nie znalazłem :(.

Innego sys. nie moge zainstalować ta machina nie pociągnie :).

Bawiłem się też rejestrem odszukałem karte wstawiałem nowe klucze z wartościami w oknie ustawień karty pojawiała się opcja ale nie działała.. yh.. HELP :).
 
X

X!zielarz

Guest
AtomBoy napisał:
W winXp to nie ma problemu nie dość że łatwo zmienić to jeszcze są progsy które to robią za Ciebie no ale pod Win98 niestety czegoś takiego nie ma a przynajmniej nie znalazłem :(.

a np. program MacMakeUp na Xp sprawuje sie idealnie na 98 tez powinnien pojsc??
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
No to tak siorce kupiłem wreszcie do kompa karte sieciową ma win98 se ale za ch.. nie wiem jak zmienić adres karty MAC, potrzebuje tego do odpalenia NETA.
 

kombajn

Well-known member
Rejestracja
Maj 13, 2006
Postów
174
Buchów
0
no tak.. a ten net to prawy czy lewy ? jest macmakeup, szukasz w rejestrze ale pewnie nie bedzie i przez wlasciwosci ale pewnie patrzyles. :)
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
net jest prawy :) albo prawie prawy :D
w rejestrze już się bawiłem niestety zmiany w ten sposób maca nie chce zadziałać.
MacMakeUp fajny ale w win98 coś nie chce działać ;-/
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół