nasiona marihuany

Zmiany w przeglądach

Wyszukiwarka Forumowa:

Nikodem

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2016
Postów
119
Buchów
0
Witam. Był ktoś już w tym roku na przeglądzie? naprawdę są tak popie****one czy właściciele przymykają oko?
 
C

Chewbacca

Guest
Dbaj o Furę i pilnuj stanu technicznego a nie będzie problemu. Mi się wydaje że będzie nadal tak jak było i każda stacja będzie podbijała przegląd żeby nie zrażać klientów, no chyba że naprawdę wpadniesz na łysych oponach i z potężnym wyciekiem oleju to wtedy lipa :) Te zmiany mają sens bo jak się widzi stan techniczny niektórych samochodów to aż się prosi żeby je już zezłomować.
 

Nikodem

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2016
Postów
119
Buchów
0
Nie no bez przesady dbam w miarę o auto opony nowe kupione nie jakieś nadlewki ani nic takiego... ale bagi mi świecą, a i tak mi teraz będą nie potrzebne bo maluszek mi przychodzi na świat niebawem. I szkoda mi teraz w zimę robić zawieszenie bo do roboty mam ze 2km chójowej drogi i już zaczyna stukać. Wolałbym to zrobić na wiosnę jak nie będzie śniegu i będzie szansa na to żeby nie upie****ić nowych części po 2 miesiącach. No i jeszcze muszę klakson ogarnąć...
 

Captain Jack

Well-known member
Rejestracja
Kwi 14, 2017
Postów
84
Buchów
0
Klakson, to pewnie bezpiecznik do wymiany parę groszy.
Z zawieszeniem nie będzie problemu, poinformuje Cię tylko, że jest do roboty
A co do poduszek to nie wiem, ale jak chcesz żeby miał ten przegląd, to sygnał dźwiękowy musowo musisz zrobić.
 

sputter_green

Well-known member
Rejestracja
Lis 25, 2015
Postów
1,479
Buchów
1
Tak dbam o auto, bagi mi się świecą.... małe dziecko....

Typowo po polsku.
 

Nikodem

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2016
Postów
119
Buchów
0
Tak dbam o auto, bagi mi się świecą.... małe dziecko....

Typowo po polsku.

Wioząc dziecko z przodu poduszki muszą być wyłączone. Mam 2/3 drzwi auto więc czy mi czy kobiecie łatwiej będzie wozić na przednim fotelu dziecko.
 

StrachU

Zalegizować Marihunaen !
Weteran
Rejestracja
Paź 11, 2015
Postów
682
Buchów
4
Tera najpierw kasa, potem wjeżdżasz na przegląd. Jak coś im nie pasuje to dostajesz kartkę, na której Ci napiszą co musisz naprawić. Wtedy dowód zostaje u nich i masz chyba tydzień czy dwa na naprawę :)
Strzeżcie się :D
 

Kosha

Well-known member
Rejestracja
Lis 5, 2017
Postów
85
Buchów
41
Byłem.
Wydaje mi się że to samo, ja osobiście nie odczułem różnicy. Ale chyba jeśli, coś nie będzie pasować w aucie to drugi raz płacisz 20zl i masz msc czasu. Ale nie jestem w pewien w 100%
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół