nasiona marihuany

Zmniejszenie rosliny, moge odciac łodyge ? :D

Wyszukiwarka Forumowa:
G

golota23

Guest
Elo, roslina rosnie sobie na parapecie ww albo k2, nie ma jeszcze miesiaca a ma juz ponad 50 cm, nie chcem olbrzyma trzymac na parapecie w domu bo puki zakwitnie to duzo pewnie urosnie, łodyga dluga wyciagnela sie, dalo by sie jakos np odciac wszystko od głównej łodygi, wsadzic to w wode ze wypuscilo by korzenie i znowu zasadzic ? nie wiem tak pomyslalem bo niektore rosliny tam sie tak robi galaz w wode korzenie wypusci i w ziemie dac, jakies sposoby czy cos ktos ma ?
eh
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
da sie odgalezienia tylko trzeba ukorzeniacza dolac do wody. a z lodyga nic nie zrobisz, chyba ze wygniesz(LST) dawaj lepiej na ta miejscowke gdzie masz reszte. a jak tamte sie przyjely?
 
G

golota23

Guest
roslinki

Wlasnie dzis tam będe dopiero, ta jedna roslinka juz jest za dluga nie mam w czym jej nawet wyniesc bez przypałowo zeby było, wlasnie mialem zamiar ja przyciac LST jaktylko slonce przestanie swiecic z tej strony co mam roslinke, ale jak to jestsłuchaj, przytne to robia sie dwa szczyty i co one juz nie będą ani łodyga wyciągały sie ? puki te nowe szczyty zakwitna itp to pewnie sie wyciagnie znowu itp, ja chyba zle zrobilem ze ciagle rosliny sa na parapecie, bo gdy snonca jescze nie ma i ona jest na parapecie to za oknem jasno i sie wyciaga jak nie mam miejsca gdzie slonce bezposrednio dochodzi do doniczki to moglem gdzies je chowac w ciemnosc
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
Lst to naginanie lodygi(poczytaj) a obcinanie gornego topa to fim,
ale u ciebie nie ma chyba jeszcze topow? najlepiej to na out albo zrob jakiegos boxa
bo na parapecie to siersc wyrosnie i bedziesz mial malo palenia
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół