nasiona marihuany

Zna ktoś historie tego znaku?

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

motys

Well-known member
Rejestracja
Gru 1, 2017
Postów
48
Buchów
0
Czy ktoś zna historie tego znaku? Kto to wymyślił? Kiedy? Gdzie?
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
trzeba się jakiegoś rapera zapytać
chyba że gość ma obcięte trzy palce
 

motys

Well-known member
Rejestracja
Gru 1, 2017
Postów
48
Buchów
0
trzeba się jakiegoś rapera zapytać
chyba że gość ma obcięte trzy palce

Myślałem ze delavega przesadza mówiąć że jesteś beton, ale teraz wiem że nie przesada, a nawet jest w błędzie, bo ja bym ciebie nawet betonem nie nazwał. (Zwykły gruz/odpad).
 

GRUZ

Morda
Rejestracja
Gru 4, 2017
Postów
472
Buchów
11
kto to delavega? wklej linka jak umiesz bo mogę nie złapać
 

herbapol

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2015
Postów
120
Buchów
18
"Shaka– gest powitalny wywodzący się z kultury hawajskiej. Najszerzej używany przez subkulturę surferów. Wykonanie gestu polega na podniesieniu ręki z równoczesnym zaprezentowaniem drugiej osobie zewnętrznej strony dłoni z wyprostowanym kciukiem oraz małym palcem, przy równoczesnym zwinięciu pozostałych palców w pięść; często towarzyszą krótkie, energiczne ruchy nadgarstkiem do i od siebie.

Rdzenni mieszkańcy Hawajów używają shaka w celu przekazania tzw. „energii aloha”, gestu przyjaźni i zrozumienia pomiędzy poszczególnymi grupami etnicznymi, znajdującymi się na Hawajach. Z tego powodu także gest ten nie ma bezpośredniego odpowiednika w dosłownym tłumaczeniu. W zależności od kontekstu, w jakim używany jest ów gest, może on oznaczać także: „dziękuję”, „cześć”, „jak się masz” etc.
Poza obszarem Hawajów, Shaka może oznaczać także „wyluzuj”, „witaj”, „żegnaj”, „trzymaj się” lub „w porządku”, przy czym konkretne znaczenie gestu zależy także od kontekstu w jakim został on użyty.

Shaka stosowana jest także często przez kierowców na drogach oraz na zdjęciach w celu przekazania serdecznego pozdrowienia na odległość."

WIKI
 

motys

Well-known member
Rejestracja
Gru 1, 2017
Postów
48
Buchów
0
[MENTION=73622]herbapol[/MENTION] napisałeś o mieszkańcach hawajów, surferach, kierowcach, a gdzie palacze ganji? Bo ja właśnie z tego środowiska znam ten znak.
 
D

DarkMessiah

Guest
[MENTION=86947]motys[/MENTION] a czy ty wogole cos wiesz?
 

motys

Well-known member
Rejestracja
Gru 1, 2017
Postów
48
Buchów
0
Ale że niby co takiego? O co ci chodzi?
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
o to darkexpressowi chodzi że jesteś farmazonem i ciśniesz po innych koleś a sam masz pojęcie o wszystkim jak polski sejm o budżecie.wk***iasz ludzi o to chodzi.przyjmij hejty na klatę mongole i pomyśl nim coś napiszesz.to irytujące w ch*j że człowiek zanim na forum coś znajdzie najpierw musi przeczytać tony pierdoł takich jak ty piszesz żeby w końcu coś znaleźć.ogarnij głowę i nie spamuj nabijaczu postów.więcej nic nie piszę bo nie mam ochoty na kłótnie z amebami.nie ma to sensu,strata czasu.
 

motys

Well-known member
Rejestracja
Gru 1, 2017
Postów
48
Buchów
0
Widocznie ten znak ma wiele znaczeń. Ale mnie interesuje tylko jedno znaczenie, znaczenie w środowisku palaczy, i niestety nigdzie nie moge znaleźć informacji na ten temat.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół