nasiona marihuany

Znalazłeś poletko dojrzałych konopi - co z nimi zrobisz?

Wyszukiwarka Forumowa:

Odkrywasz poletko dojrzałych konopii -Co z nimi zrobisz?

  • Mijam obojętnie ~ "Podziwiam i odchodzę"

    Głosów: 455 45.5%
  • Koszę wszystko sobie.

    Głosów: 544 54.5%

  • Łącznie głosujących
    999
Status
Ten wątek został zamknięty.
D

delete

Guest
A ch*j wie co bym zrobił jakbym trafił na krzaczki nigdy nie znalazłem to nie wiem. "Aniołek" na ramieniu pewnie by Mi odradzał koszenia ale jest jeszcze "diabełek" który by kusił niczym słynny "Wąż":freak:
 

unnamed

Well-known member
Rejestracja
Sty 11, 2009
Postów
455
Buchów
0
dobra ankieta
DOBRA !!!!
widać zakłamanie narodu ... niby nikt by nie wziął a jak popatrzec na wynik to ponad połowa by się teraz delektowała "znalezionym" zielskiem
heheheh a napiedralamy na polityków ...
 

Biff

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 19, 2007
Postów
812
Buchów
2
miałem parę razy taką sytuację :) raz znalazłem przez przypadek spota i byłem na tyle miły że zostawiłem list żeby się nie bał i za rok zmienił miejsce. Podpisałem się nickiem z forum:) Okazało się że to mój znajomy i zaraz po zbiorach poczęstował mnie kilkakrotnie grubym lolkiem :)
innymi razami skusiłem się i ***ałem małego topka na smaka (nie więcej jak 2,5g)
 

unnamed

Well-known member
Rejestracja
Sty 11, 2009
Postów
455
Buchów
0
fakt jest taki że niektórzy nie zasługują na własną plantację
łażąc kiedyś z psem nad rzeką spotkałem dwóch idiotów na rowerkach , ubrani w barwy narodowe ( widoczni z kilku kilometrów ) taszczących na bagaznikach ziemię, saperki i inne badziewia,i popijających browarki. Zlał bym to jak by nie ich głupie odzywki o " wiesniakach " (a byli na wsi )i drażnienie z psem. Ślady rowerów na piasku i mokrej trawie doprowadziły mnie do celu . Miałem się zemścić ale nie było na czym .Roslinki przetrwały może z tydzień bo nawozy lali butelkami ( znalazłem 3 puste pojemniki po nawozach a roślinki dopiero co wyszły z ziemii ) .Do dziś mnie nurtuje pytanie ... co bym zrobił jak by rosły jak należy .... :D
 

phoEnix128

Active member
Rejestracja
Maj 5, 2012
Postów
30
Buchów
1
Zostawiam karteczkę o tym żeby lepiej zabezpieczył i podpisuje forum.haszysz.com i nick
Ewentualnie jeszcze pisze czy kiedy nie zapalimy razem.

Według mnie to zwykłe chamstwo ścinać komuś uprawę nad którą ciężko pracował.
 

Botanik90

Well-known member
Rejestracja
Lis 23, 2011
Postów
240
Buchów
0
Uważam że i tak powłowa tych świętoszków za***ała by krzaki. Ja kosze wszystko zostawiaąc ***aną wbita łodygę z jakimś malutkim topkiem w ziemie tak na otarcie łez i zostawie też kartkę z napisem "Teraz jesteśmy kwita sk***ielu"
 
G

Gość

Guest
Szczerze, to uciąłbym sobie jednego mniejszego topa i zostawił to w cholerę. Po co się bawić w jakieś liściki. Skoro koleś widzi, że zniknął mu 1 kwiatek, to chyba jasne, że ktoś tam był i resztę mu zostawił.
 

Mr.Ano

New member
Rejestracja
Lip 24, 2012
Postów
1
Buchów
0
A jakby Ci ktoś kogoś zabił z rodziny, to Ty też by zabił jakiegoś przypadkowego człowieka bo Tobie zabili ? Ludzie niektórzy są na maksa hipokrytami. ***nijcie się w czoło z takim nastawieniem. Bo mi tak zrobili to i ja zrobię. To błędne koło! Równie dobrze ta osoba od której miałeś ukraść, jakbyś ukradł znalazła by Twoje i Ci zakosiła, a jakbyś nie ukradł znalazłaby i być może by Ci nie zakosiła. Skąd wiecie czy kradzież waszych roślinek nie jest wynikiem tego, że wy ukradliście komuś..

Myślisz że przez przypadek mówią wszędzie że Polacy to złodzieje? Tego już nie da się zmienić taka natura człowieka.
1/10 by zostawił a reszta nawet jak mówi ze by zostawiła i tak by wzięła ;)
 
C

Cweluch

Guest
y wy***iesz w jednym roku,a ktos ci za rok;) taka karma NIE ROB DRUGIEMU GROWEROWI,CO TOBIE NIE MILE;] tego sie 3mam. co nie znaczy ze zeby k***y jakiejs to byly i bym wiedzial to oczywiscie ze kosa;]
 

Thefekt

international farmer
Rejestracja
Kwi 10, 2012
Postów
2,208
Buchów
0
Zostawiam i idę dalej. Jest trochę przy tym roboty, trzeba to sobie uświadomić , że ktoś miał ładny zapie**** przy 2,5m outach, czekał do września/października na coś dla siebie, a tu jakiś gimbo skroi wszystko, to aż sam się gotuje w środku.
 
G

Gość

Guest
Boże, co za chamstwo na tym świecie. Tylko by kradli i kradli. Ja jakbym znalazł krzaczka to bym ***ał sobie topke, a jak by było więcej krzaczków to dwie lub trzy topki. Nie jestem jakimś wielkim chamem dlatego tylko tyle. A i karteczke bym zostawił oczywiście. Być może nawet z linkiem do forum, bo z nickiem to by się nie dało. :mrgreen:
 

charlie sheen

Well-known member
Rejestracja
Lip 30, 2011
Postów
132
Buchów
0
Jestem indorowcem,ale co roku sadzę sobie kilka krzaków dla sportu,i już drugi rok z rzędu ktoś mi podpie****ił rośliny. Nie wszystkie znaleźli,ale jednak.
Spoty nie były mega niewykrywalne,bo nie chce mi się po chaszczach zapie****ać nie wiadomo ile,ale w idiotycznym miejscu też nie były.

Mój wniosek z tej sytuacji jest taki,że natknąwszy się podczas spaceru przypadkiem na jakiś spot,który tak jak moje nie był strasznie ukryty - koszę wszystko i h*j wbijam,ile się ktoś napracował i jak kogoś tym skrzywdzę.

Wniosek drugi:Jak ktoś chce sobie prawie zerowym kosztem i ze stresem nieporównywalnie mniejszym niż indoor, wyprodukować zioło na outdoorze,to niech chociaż włoży jakiś wysiłek w znalezienie dobrego miejsca.
 
G

Gość

Guest
Wniosek drugi:Jak ktoś chce sobie prawie zerowym kosztem i ze stresem nieporównywalnie mniejszym niż indoor, wyprodukować zioło na outdoorze,to niech chociaż włoży jakiś wysiłek w znalezienie dobrego miejsca.

Dokładnie. Znam ludzi co sadzą tam gdzie nikomu by się nie chciało iść, np daleko i w pokrzywy, albo tam gdzie jest mnóstwo latających i gryzących owadów. Czasem się trzeba poświęcić dla roślinek. <peace>
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół