nasiona marihuany

Znalazłeś poletko dojrzałych konopi - co z nimi zrobisz?

Wyszukiwarka Forumowa:

Odkrywasz poletko dojrzałych konopii -Co z nimi zrobisz?

  • Mijam obojętnie ~ "Podziwiam i odchodzę"

    Głosów: 455 45.5%
  • Koszę wszystko sobie.

    Głosów: 544 54.5%

  • Łącznie głosujących
    999
Status
Ten wątek został zamknięty.

ITSA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 10, 2009
Postów
1,065
Buchów
5
A jak do mnie wpadają na miejscówke to ani papu ani wiadomości a po krzunach ni słychu ni dychu dziwne co??
 

LittleJacob

Well-known member
Rejestracja
Lis 3, 2012
Postów
471
Buchów
0
pochwal się jak ty byś się zachował? :sunny:
No jak?? Normalnie,czyli zostawił,przecież mam swoje i wiem ile trzeba włożyć w to pracy. W tym roku znalazłem 2 miejsca szukając spotow pod AF. Psiknąłem asahi bo jakies styrane były. Nie jestem złodziejem i tyle.
 

Cyce

Well-known member
Rejestracja
Cze 19, 2013
Postów
108
Buchów
0
Ja to bym sie osrał z wrażenia i na pewno bym uszczypnął jakiegoś maluśkiego kokonika (pewnie by tego nie odczuł) do tego karteczka z zaproszeniem na forum i bym dodał że zerwałem kokonika jednego a co mi tam :zjarany:
 
G

Gimli to cwel

Guest
Patrzę i odchodzę.
Po h*j mi to jak mam swoje złodziejem nie jestem.
 

Czech

Well-known member
Rejestracja
Cze 8, 2013
Postów
66
Buchów
0
Nie będę kłamał :)
Biorę sobie po 2 małe sampelki z każdego krzaka na spróbowanie :) I zostawiam kartkę że zabrałem sobie znaleźne i żeby lepiej kitrał krzaczki :)
 

Eduardo Noriega

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2012
Postów
316
Buchów
0
Ja niedawno znalazłem jak byłem odwiedzić moje krzaki, 1-wszy raz od posadzenia. Na miejscu ukazał mi się widok paru sezonówek i kilku prawie dojrzałych af-ów 10 metrów od mojego planta. Przyznam , krzaczki bardzo ładne (jeden do ścinki "na dniach").
Mojego krzaka wcześniej nie widział bo był trochę zarośnięty (ale całkiem nieźle sobie poradził).
I nic nie zrobiłem, nawet sampla nie zerwałem, ślimaki ściągłem, obejrzałem czy porobił ścieżki duże. Nie miałem nic do pisania bo bym kartkę zostawił żeby się ktoś nie stresował.

Wpadam za kilka dni z podlewaniem i długopisem, patrzę a tu wszystkie af-y ścięte. Szkoda bo miałby całkiem niezłe pały, aż żal mi się zrobiło ale cóż...rolnik spanikował niepotrzebnie.

Szkoda tylko spota bo jest całkiem kozacki , miałem go od kilku lat. I mam nadzieję że nie ***nie mi moich (albo reszty swoich w panice :))
 

thj

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2007
Postów
171
Buchów
0
Niech zdechna i zlapie ich policja zlodzieje *****e o***ali mi 2 spoty za kazdym razem co mialem isc robic harest krzaki byly juz pozamiatane, nie zdziwil bym sie jesli to tez byli growerzy bo krzaki byly za***ane praktycznie przed scinka. wszystko sciete nic nie zostawione w przezciagu tygodnia na 2 roznych miejscowkach, jedna mialem 3 lata juz druga tez byla juz kiedys sprawdzona.. caly rok roboty ciezkiej stresu i KASY a na koniec ch*j wielki. *****e polaczki znajdzie taki i widzi mozliwosc zarobku moze wpadnie cos do kieszeni latwym kosztem trza kombinowac . dochodze do wniosku ze 90% jak nie wiecej polakow to zwykle k***y je**c was
 

ITSA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 10, 2009
Postów
1,065
Buchów
5
Niech zdechna i zlapie ich policja zlodzieje *****e o***ali mi 2 spoty za kazdym razem co mialem isc robic harest krzaki byly juz pozamiatane, nie zdziwil bym sie jesli to tez byli growerzy bo krzaki byly za***ane praktycznie przed scinka. wszystko sciete nic nie zostawione w przezciagu tygodnia na 2 roznych miejscowkach, jedna mialem 3 lata juz druga tez byla juz kiedys sprawdzona.. caly rok roboty ciezkiej stresu i KASY a na koniec ch*j wielki. *****e polaczki znajdzie taki i widzi mozliwosc zarobku moze wpadnie cos do kieszeni latwym kosztem trza kombinowac . dochodze do wniosku ze 90% jak nie wiecej polakow to zwykle k***y je**c was
\

bbłlluuuaaachhhaaahhhaaa

ale ci*a z ciebie właśnie spadłeś na planete ziemia i już zapamiętaj ze w kazdej sytuacji jak dasz dupy ktoś to wykorzysta...
mi też o***ali 2 miejscówki w 2012 z femkami ale zapewniam cię ze nastepna miejscówa nowa choć ciężka do znalezienia gdzieś czeka.

jak nie urok to sraka i tyle na oucie . mnie k***ica z 8miesięcy trzymała bo spore plony mi ***li.
 

thj

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2007
Postów
171
Buchów
0
to co mialem zrobic spac na spocie, miejscowka byla dobra, ktos ewidentnie szukal po chaszczach, nie scinalem wczesniej bo chcialem poczekac z 2 tyg zeby topsin zmyl sie
 
R

Raver

Guest
Nie tobie pierwszemu za***ali i nie ostatniemu, mi w tamtym roku powineli, ziomkowi w tym... ch*j im w du*ę ( i tak im brakowało w ch*j do ścinki, debile *****e...), ale najgorzej mnie wk***ia ze Ci za***ią wszystko... sk***ysyny chociaż by zostawili z jeden krzak.. To ni chu*a... Człowiek się na***ie przy pielęgnowaniu, wyda kasy i wraca ze spota do chaty wk***iony...
 

thj

Well-known member
Rejestracja
Cze 17, 2007
Postów
171
Buchów
0
ja juz nie raz stracilem krzaki ale nigdy w taki sposob ze praktykcznie przed scinka i dwa spoty sprawdzone, jak za***ia ci w czerwcu to nie ganiasz juz po krzakach do jesieni. A tak zlodziej przychodzi tylko sciac i tyle, ch*j wam w serce zlodzijskie k***y. Na indoor nie mam warunkow i znowu czekaj rok czasu, zapie****aj od wiosny, wydawaj kase a moze cos przetrwa do scinki albo pal glupa cala zime


A NAJLPESZE JEST TO


10 dni temu przez przypadek podczas szukania lysiczek znalazłem spota z 20 pannami, praktycznie do scinki polowa, nic nie ruszylem nawet sampla... mowie karma zla wroci do mnie nie bede ruszal a do tego mam swoje na tyle. i Co w ciagu tygodnia zostalem bez niczego.

CZYZBY LOS DAL MI SZANSE A JA NIE SKORZYSTALEM? bo ci*a ze mnie.

to jest juz moj 11 outdoor. Nie raz natrafilem na czyjes spoty, nigdy nie skosilem krzakow, chociaz sam mialem kradzione, najwyzej sampla ***alem tak zeby nie bylo widac. Jak nawet ktos sadzil na moich opcjonalnych spotach, zostawialem w spokoju. Od przyszlego sezonu life is brutal. Zauwaze ze ktos sadzi w mojej okolicy, krzaki powyrywac po samej ziemi i zostawic. Krzaki znalezione na jesien scinka do zera. A wiem gdzie szukac. Natomiast spotkam kogos u siebie na miejscowce, kosci polamie kastetem, bo co mam do stracenia spot i tak spalony a ku**a poniesie kare.....
Chyba ze pewnego dnia idac ulica zaczepi mnie piekna nieznajoma, ukleknie, zrobi oczy kotka ze shreka i o***ie mi gale z polykiem przy uciesze przypadkowych przechodniow. To moze wtedy znow uwierze ze w glebi duszy ludzie sa dobrzy...


z fartem


Edit
O ku**a to zbicie masz jak rok musisz czekać, ja pikole ile to czasu i hajsu na gibona pójdzie...
Oby 2014 okazał się udanym ;)

dlatego teraz bede musial isc na ulice dorabiac, zeby miec pieniadze na zakup dzialki od "miejscowego biznesmana"
 
Ostatnia edycja:
R

Raver

Guest
O ku**a to zbicie masz jak rok musisz czekać, ja pikole ile to czasu i hajsu na gibona pójdzie...
Oby 2014 okazał się udanym ;)
 

Frugo9

Well-known member
Rejestracja
Paź 19, 2012
Postów
272
Buchów
1
Nieładnie tak wypowiadać się w imię wszystkich i to jeszcze na forum. Proszę odpowiednio wynagrodzić tego "gościa", który nas tu obraża. Moim zdaniem takie tematy to prowokacja ludzi do takiego typu wypowiedzi. Pewnie większość z nas straciła jakiegoś planta i użalanie sie nad tym to bezsens. Mi w tym roku za***ali na samej mecie i też muszę się z tym pogodzić. W takiej sytuacji mogę życzyć smacznego przedawkowanego topsinu (opakowanie za 7 zł na dwa krzaki poszły xD) i nic więcej. Powodzenia ludziska i bez napinki :)
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół