nasiona marihuany

Znalazłeś poletko dojrzałych konopi - co z nimi zrobisz?

Wyszukiwarka Forumowa:

Odkrywasz poletko dojrzałych konopii -Co z nimi zrobisz?

  • Mijam obojętnie ~ "Podziwiam i odchodzę"

    Głosów: 455 45.5%
  • Koszę wszystko sobie.

    Głosów: 544 54.5%

  • Łącznie głosujących
    999
Status
Ten wątek został zamknięty.

chłopakzbaraku

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2013
Postów
163
Buchów
0
tak się zastanawiam, 8/10 osób które znalazło krzaki pisze o zostawieniu kartki z namiarem na forum i każda ta osoba wraca później na planta. W jakim celu? licząc, że znajdzie kartkę z odpowiedzią - nie mam internetu? :) Skoro zostawiłeś namiar to gościo by się odezwał jeśli by chciał; poza tym zazwyczaj przynosi to odwrotny skutek - większość ogrodników/pasjonatów w takiej sytuacji ucieka z krzakami. Sądzę, że osoby które idą drugi raz w to samo miejsce, chcą kolejnego sampelka na "spróbunek" bo tamten im posmakował. I generalnie znając naturę Polaków mi również byłoby ciężko uwierzyć w to, że gościo który zostawi mi kartę z zaproszeniem na forum nie przyjdzie po raz drugi w czasie gdy krzaki będą gotowe.
 

pchełcia

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2011
Postów
150
Buchów
0
Z tego wzgledu ze ktos mi za***al 80% krzakow(dzien przed scinka) do konca nie wiem jak bym sie zachowal:)
Raczej obczailbym i tyle:D
 

TimeToHarvest

Active member
Rejestracja
Sty 12, 2014
Postów
36
Buchów
0
wyciałbym sobie topka na spróbowanie , zostawił karteczke , minął i podziwiał :D
 

krajowy

Well-known member
Rejestracja
Sty 1, 2014
Postów
77
Buchów
0
Robię fotki,zostawiam kartkę i czekam aż dojdzie,przychodzę i mam zostawione po jednej górnej odnodze.tak już z cztery razy...
Również i mi zostały skradzione krzaki,ale jak widzę ile to roboty przy tym to Szacunek dla tych co sadzą 30+ i to samemu..
Miałem w tym roku 174+ -,z tego tylko jakieś 40 panienek.jak mi smutno było jak musiałem w sierpniu kosić tyle samców..

Pozdro i tylko femki
 

Afroman

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2010
Postów
734
Buchów
13
Pakuje plecak ładnych topów i uciekam żeby grower mnie nie przyciął :D.
 

DzikiDzikiDZIK

Well-known member
Rejestracja
Cze 22, 2017
Postów
257
Buchów
0
Mój głos był 666 <rotfl>

Szczerze panowie bez udawania matki teresy z kalkuty.
Jeśli ktoś nie potrafi znaleźć dobrego spota sam prosi się o wy***kę.
Jakbym trafił na jakąś prowizorę jakiegoś łba to znika.
Lecz gdyby był to spot super zamaskowany gdzie widać że ktoś ma pojęcie co robi u***ał bym kawałek szczyta i zostawił kartkę aby na następny sezon poszukał lepszej miejscówy.Bo wiem ile pracy trzeba w to w***ać i to szanuję.

pozdro.
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół