nasiona marihuany

Znalazłem czyjegoś spota! Pozdrawiam! ver. 2015

Wyszukiwarka Forumowa:

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Lubię takie historie, jacy to wszyscy są honorowi, dzielą się ziółkiem i nie okradają spotów. Najlepsza jest część z tym, że mają pozapisywane, kto, gdzie sadzi... heloł ... :jprd:
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Wlasnie, taki dobry chlopak, a jak mu krzaki na dzialce posadzilem, to mi wy***al wszystkie 10 autosow. Skad ja moglem wiedziec, ze to jego dzialka?
 

Ryjeczny Człowiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2021
Postów
568
Buchów
2,408
Podajcie tytuł tego filmu
Sylwestra Latkowskiego dosyć stary już aczkolwiek dobry dokument.
O czasach gdy w pewnym mieście starzy growerzy zwoływali tajną komisję.
Zawsze na innej polance, ale pośród trzinowisk legowiska zwierzaków.
Zawsze tylko w marcu, a po obradach każdy ruszał w inną stronę łąki.
Film zaczyna się od klatki, w której jeden z nich przybija do drzewa kartkę z napisem:
"Wszystkie spoty będą niszczone" jako ostrzeżenie dla ludzi spoza obrębu stowarzyszenia.
Eko, a jeśli o nazwę chodzi to "ani w hurcie, ani w detalu.... Dziwni ludzie"
 

Kapibaras

Member
Rejestracja
Maj 26, 2023
Postów
5
Buchów
9
Siemka! Nie mogłem przypomnieć sobie hasła oraz e mail do poprzedniego konta z 2012r i musiałem założyć nowe.
Wczoraj szukając spota natknąłem się na czyjś:D nie było go trudno znaleźć, idę dróżką w polach, dziwnie zrobiona ścieżka, idę z 15-20m wgłąb i taki oto widok.

Ktoś musiał wysadzić je rano, lub dzień wcześniej. Może się tam jeszcze przejadę, zostawię karteczkę, może się znajdzie kolega na forum :D
Jeżeli chodzi o mnie, nie masz co się martwić, nie ruszysz nic mojego, to nie ruszę nic Twojego :)
Przy wejściu na spota, przy drodze są dwie betonowe tuby( takie do kanalizacji) zarośnięte pokrzywami

IMG_20230525_175830.jpg




Ps. Dołki ładne, posypane slimakolem z tego co widziałem :D
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Tygodnia to nie przetrwa.
 

Kapibaras

Member
Rejestracja
Maj 26, 2023
Postów
5
Buchów
9
Tygodnia to nie przetrwa.
W jakim sensie ? Że za blisko drogi ? Raczej tylko po***usy jak ja by się tym zainteresowały. Nikt o zdrowych zmysłach by tam nie chodził, oprócz rolników którzy patrzą tylko na swoje pola. Zresztą, nigdy nie ma 100% pewnej miejscówki.

Ps. Kolega pali LM niebieskie, kiepy radzę zabierać ze sobą
 

GrowFather

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2021
Postów
484
Buchów
859
Jeżeli zostawisz tam po sobie jakiś ślad, to dasz znać że ktoś jeszcze tam uprawia. Skoro typ ma kiepską miejscówkę to albo rośliny nie przetrwają, albo ktoś je ukradnie. Gdy jemu ktoś ukradnie rośliny i będzie wiedział że ktos w pobliżu też ma to myślisz, że nie będzie szukać?
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
W takim sensie, ze na spota sie wysadza sadzonki, a nie dwudniowe siewki niezabezpieczone.
 

kastet

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 10, 2008
Postów
909
Buchów
1,974
Heheheh. Zawsze w napięciu otwieram ten temat gdy pojawia się nowy post.
Hehehehhe

Ja też bym odpuścił okolice skoro ktoś tam działa.

Lata temu zignorowałem czyjegos spota nieopodal bo robiłem w tym miejscu mini projekcik na pestki.
Efekt taki że ktoś mi za***ał krzaki.
Ja nie ruszyłem jego. Tymbardziej że nie dojrzały.

Innego roku skasowałem komuś kilka automatów - na raty w kilka dni. W międzyczasie on też zabrał jednego.

Miałem projekt 200m dalej. Ten dotrwał do końca.
 

Kapibaras

Member
Rejestracja
Maj 26, 2023
Postów
5
Buchów
9
Jeżeli zostawisz tam po sobie jakiś ślad, to dasz znać że ktoś jeszcze tam uprawia. Skoro typ ma kiepską miejscówkę to albo rośliny nie przetrwają, albo ktoś je ukradnie. Gdy jemu ktoś ukradnie rośliny i będzie wiedział że ktos w pobliżu też ma to myślisz, że nie będzie szukać?
Z tym się zgodzę, nie będę tam w ogóle chodził, niech sobie działa jak chce. Zajrzę za 3 miechy czy koleś nie zapomniał o nich 😂

A co do spota, to ja już z tych okolic zrezygnowałem jak to zobaczyłem, mam swoje sprawdzone i chyba nie ma co szukać kolejnych

Ps. Do Admina, jest szansa na odzyskanie hasła do starego konta? Nie pamiętam ani Hasla ani e-mail, jedynie login znam. Tzn. chyba znam też e mail ale zkolei do tego maila nie znam hasła 😂
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Jak tylko nicka pamietasz, to nie ma szans.
 

GrowFather

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2021
Postów
484
Buchów
859
ja też nie raz wysadzam kiełki i jest git, ale robię osłonki zawsze jakieś co by mi ślizgacze nie opierdzieliły
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół