nasiona marihuany

Znalazłem spota!

Wyszukiwarka Forumowa:

TadeuszNorek

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2021
Postów
163
Buchów
236
Dzisiaj jak to zwykle bywa wybrałem nową trasę do swojej miejscówki, i chcąc nie chcąc przypadkowo zupełnie trafiłem na spota który nie należy do mnie, na spocie piękne trzy panny +/- 1,5 miesiąca do końca. Dziwne że tych dziewczyn nikt mu nie zabrał bo od drogi głównej do miejscówki jest niecałe 40 sekund. Jeżeli kolego to czytasz i obok twojej miejscówki jest cała masa salonów samochodowych to nie wchodźmy sobie w drogę !!
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
rozumiem że piszesz w dobrej wierze i chciał byś żeby dotarło

lecz jeśli wiadomość dotrze to już też wiadomo że masz w okolicy spota

a nie każdy będzie uczciwy

brawa za nieza***anie :) tak na zaś

co do 40 sekund to miałem podobnego,na przełaj 25 sekundowego spota ,,mimo treningu z drogi widziałem topy ale tylko ja bo nigdy nie był odkryty,jako jedyny .a rosło tam jak szalone
 

TadeuszNorek

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2021
Postów
163
Buchów
236
rozumiem że piszesz w dobrej wierze i chciał byś żeby dotarło

lecz jeśli wiadomość dotrze to już też wiadomo że masz w okolicy spota

a nie każdy będzie uczciwy

brawa za nieza***anie :) tak na zaś

co do 40 sekund to miałem podobnego,na przełaj 25 sekundowego spota ,,mimo treningu z drogi widziałem topy ale tylko ja bo nigdy nie był odkryty,jako jedyny .a rosło tam jak szalone
Nie mam zamiaru mi nic brać, ale jak mi coś zniknie to wrócę tam :)
 
U

Usunięty 80704

Guest
Zostaw go, jak lubisz palic mozesz ***ac jakiegos topka(ja bym pozwolil, jakbym byl growerem i bez kradzenia) , jak nie to po prostu zostaw.
Szkoda, ze szufladkujesz ludzi, ze jak grower to złodziej. Dlaczego od razu myślisz, że grower Ci ukradnie ? (jesli nikt nie kradł do tej pory, to tak jest to znaczne prawdopodobieństwo) Pozdro.

ps. tak jak w każdej grupie społecznej, może znaleźć się "pato-grower" bez żadnych norm moralnych (np. alkoholik i narkoman) , wtedy nie nazywaj go growerem.
 
U

Usunięty 80704

Guest
@cristal silver Dlaczego szufladkujesz ludzi? Jeżeli ktoś jest pijakiem i narkomanem (jak wszyscy tu z drobnymi wyjątkami, bo trawa to narkotyk) to od razu musi być złodziejem? Proszę Cię... :jprd:

Tak masz rację żuli. Wybacz, nie musi tak być, jednak jest większe prawdopodobieństwo. (nic nie poradze, że nienawidze alkoholików i narkomanów. znam osobiscie, pare osób z tej "grupy" społecznej i jest jak jest. lekarza znam takiego, zeby nie bylo ze grower czy ktos, prawnik smyrajacy , poschizowany bo kredyt we frankach ale koks i noch biały)
nie chce urazic ani narkomanów ani alkoholików (jednak są wk***iający)
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
@Żul nie wiesz czemu? Bo jak pijak to złodziej bo kazdy pijak to złodziej. Wiadomo nie od dziasiaj juz Bareja wiedział o tym w latach 70.:teasing-with-poking
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Zostaw # z nickiem może się ktoś odezwie.
 

TadeuszNorek

Well-known member
Rejestracja
Lip 1, 2021
Postów
163
Buchów
236


Wróciłem na tego spota dzisiaj i zostawiłem karteczkę, jak ziomeczku jesteś na grupie to odezwij się, można razem czasami tam pospacerować :) z drugiej strony jak tak dzisiaj się przyglądałem to wygląda to dosyć dziwnie, trochę jak samosiejka, zarośnięte, zaniedbane. Zdjęcia zrobiłem sami oceńcie, początkowo myślałem że są tam trzy panny, ale jest jeszcze jeden, bardzo mały. Czy to możliwe że mając tam kilka metrów obok spota 4 lata temu, dziś rośnie tam samosiejka ?
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Troche to jak samosiejka wygląda więc weź kontroluj sytuację żeby sie nie okazało że tam chłopy porosną albo hermy i ci twoje zapylą.
 

Pojebus

Active member
Rejestracja
Cze 15, 2021
Postów
30
Buchów
133
Musisz być w porządku człowiekiem :) Ja tam nie wiem jakbym się zachował...Czy gdybym w ogóle nic nie miał swojego to bym coś myślę skubnął,ale na bank nie wszystko!to jestem pewien,a ile dokładniej to nie wiem...Kumpla ostatnio okradli to same doły na pocieszenie zostawil ktoś... też marne pocieszenie,a bardziej wk***...lepsze to jak wszystko stracić w 2014r mnie to spotkało :( Jedno z gorszych doświadczeń :(
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Czy to możliwe że mając tam kilka metrów obok spota 4 lata temu, dziś rośnie tam samosiejka ?
Jak najbardziej. Nawet kilka lat temu jeśli na roślinach miałeś nasionka to część z nich spadła do gleby i tak się samo rozsiało. Tak jak smoksalot napisał kontroluj czy jakiś jajcarz tam nie wyrośnie co Ci nie zapyli. Z takich samosiejek palenie jest słabiutkie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół