nasiona marihuany

Znalazłem Twojego spota gościu malinowy

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Sty 21, 2021
Postów
12
Buchów
3
Witam serdecznie ;)

Sezon zbliża się nieubłaganie więc czas najwyższy na przechadzki po kniejach... Dzisiaj z Lipskim znaleźliśmy obiecujące miejsce, ale zauważyliśmy świeże ślady. Miejsce czyste i na pierwszy rzut oka nie wzbudza podejrzeń, ale nikt normalny nie wchodzi w takie coś bez powodu.
Jeśli korzystasz z forum i znalazłeś na fotach swoją miejscówkę to daj znać mistrzu ;]
Ropoznasz miejsce po #.

IMG_0111.png

IMG_0108.jpg


Jak myślicie, nada się na sadzenie jakiegoś ziela ? :gand:
 

Kaz27

Member
Rejestracja
Mar 22, 2021
Postów
7
Buchów
2
Ewidentnie ktoś tam coś kombinuje :D spoko miejsce ale jak widać łatwo dostępne
 

Marc

Hate being sober
Rejestracja
Lut 25, 2020
Postów
177
Buchów
174
Ładnie wygląda.

ku**a ja nie wiem co wy macie za tereny ja w promieniu 20km2 same pola i młodniki. Dużo bym dał za takie chaszcze...
 
U

Usunięty 81037

Guest
Ładnie wygląda.

ku**a ja nie wiem co wy macie za tereny ja w promieniu 20km2 same pola i młodniki. Dużo bym dał za takie chaszcze...
hahaah to samo chciałem powiedzieć, u mnie o coś podobnego na zdjęciu to chyba musiałbym 30km dookoła objechać i to nie wiadomo czy cos takiego by bylo. na takim spocie to chłop i na 500 krzaczorów działać moze
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Ciekawe czy ktoś z forum. Jak tak to fajnie znaleźć spota kolegi hehe. Ja bym jeszcze z nickiem # zostawił
 
Rejestracja
Sty 21, 2021
Postów
12
Buchów
3
Ciekawe czy ktoś z forum. Jak tak to fajnie znaleźć spota kolegi hehe. Ja bym jeszcze z nickiem # zostawił
Nie było możliwości akurat żeby zostawić więcej informacji.
Heh, dojście do tego wcale nie jest takie łatwe jakby się mogło wydawać, a jak wszystko zarośnie to w ogóle prze***ane będzie żeby tam wejść :p
Takie miejsca ciężko znaleźć, trzeba się sporo nachodzić i najeździć żeby coś dorwać. Niespodzianki typu młode z lochą też się zdarzają i można się wpie****ić w niezły meksyk hehe wczoraj już było spie****ane przed taką ekipą.
 

ListaFara

Well-known member
Rejestracja
Maj 28, 2020
Postów
156
Buchów
530
Ale widzę porządek zachowany ;) może tam przechodzil jakiś zbieracz poroza:D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół