nasiona marihuany

Znaleziona pestka w paleniu

Wyszukiwarka Forumowa:

Prof.amator

Keep growing!
Weteran
Rejestracja
Kwi 26, 2011
Postów
1,617
Buchów
0
Odznaki
1
Siema ludzie! Mam pytanie, bo sam jestem zielony w temacie.
wczoraj krusząc topa AF Gorilla Glue, wyskoczyła mi pestka. Czy jest szansa, ze to także bedzie AF i czy to bedzie femka, czy tego juz nie wiadomo?

dzieki i Pozdro!
 

haczyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2012
Postów
337
Buchów
84
Będzie af, tylko pestka regularna.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Będzie af, tylko pestka regularna.

Po czym wnosisz? Regularna bedzie z meskiego ojca, a on regow nie uprawial. Pestka musi byc z przeoczonego banana, tak ze bedzie na 100% fem i najprawdopodobniej AF.
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Jeśli to Twoje palenie to na 100% bedzie fem i auto. Tylko pytanie czy bedzie hermić?
Najczęsciej hermią ale moga pokazac jajca jak twoja roslina gdzieś na dolnych partiach (wystarczy oberwać i dalej kwitnie) lub byc w 100% hermą. Jak posadzisz to sie przekonasz
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Najczęsciej hermią

Taka obiegowa opinia... I potem nikt nie sadzi tych pestek, bo myśli, że będą hermy, a jakoś nikt nie pamięta, że sporo "legendarnych" odmian zaczynało jako sionko z bagseeda, od Cinderella99 po Gorilla Glue #4, tak że tego...
 
G

Guest

Guest
Tak samo na oucie wyjdzie ? , bo jeden ggs femi się posypał pechami aż miło i to tez na 100% femki, mi to w sumie obojętnie femki czy regi ale pytam fachowców o opinie . Miał bym co sadzić na 2018 za free :) .
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Jak masz pewnosc, że nie bylo meskich w okolicy, to beda femi. Ale moga hermic :D
 

haczyk

Well-known member
Rejestracja
Maj 7, 2012
Postów
337
Buchów
84
Kocie, wnoszę po tym, ze kiedyś miałem jedna pestkę z automata femi. Jedna jedyn, w okolicy napewno nie było żadnych męskich. Wsadziłem, zakwitł po około 3-4 tyg i okazał się 100% męskim osobnikiem. Chociaż znajomy miał identyczna sytuacje i miał żeńska. Także, moim zdaniem loteria.
 
G

Guest

Guest
Na mój rozum to pyłek z samo zapylenia powinien być femi ale kto wie o co tu chodzi, jak by było nawet 50/50 to bym nic nie powiedział bo bym męskie usunął i tyle ale jak hermy będą to koniec zabawy na oucie .

Kiedyś tylko regi się sadziło i było dobrze :).
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
Tak samo na oucie wyjdzie ?
Nie. Outdoor nie jest tak hermetyczny i w przypadku pestek wszystko może się****zdarzyć...Rośnie mnóstwo ruderalnych dziczek, potomstwa przemysłówki lub też możesz mieć sąsiadów...
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,363
Odznaki
1
Kocie, wnoszę po tym, ze kiedyś miałem jedna pestkę z automata femi. Jedna jedyn, w okolicy napewno nie było żadnych męskich. Wsadziłem, zakwitł po około 3-4 tyg i okazał się 100% męskim osobnikiem. Chociaż znajomy miał identyczna sytuacje i miał żeńska. Także, moim zdaniem loteria.

100% meski mogl byc tylko w przypadku 100% meskiego rodzica. Nie ma innej opcji. Mogles miec co najwyzej herme z duza przewaga meskich cech.
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
Nie. Outdoor nie jest tak hermetyczny i w przypadku pestek wszystko może się****zdarzyć...Rośnie mnóstwo ruderalnych dziczek, potomstwa przemysłówki lub też możesz mieć sąsiadów...

O Masa, miło Cię widzieć po przerwie :)
 

JOS

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 16, 2015
Postów
1,503
Buchów
30
Odznaki
1
Taka historia:
Kolega -> pierwszy grow , 1m2 (cbx 3590-250W) Female Seeds 9x White Widow x Big Bud Fem. Uprawa w lato temp 34'C , set Canny
I na 9 krzaków , jeden wy***ało pestkami (500+) .
Z tych 500 zostało mu jeszcze około 300szt. Cały czas jedzie na tych pestkach Out , indoor , i rozdał trochę znajomy.
Ale ani razu już nie trafiła mu się pestka w topach, cały czas femki, plon 50g-60g z krzaka,struktura topa, moc taka sama jak z pierwszych pestek , A myśleliśmy że będą Hermy.
Czemu tak?
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Zaraz odezwie sie Sub i wkleji 2 strony dlaczego hermy a czemu nie.
Ja pisze o moich przypadkach i co sie działo z roslinami.
Wprzypadku auto fem hermienie w dolnych partiach jest czyms dla mnie normalnym często wystepuje.
potomkowie takiego lekkiego hermienia zachowuja sie najczęściej podobnie jak rodzice i wysadzałem takie sionka i z 10szt-8szt rosło normalnie a 2 pokazywało jajca jak rodzice, bardzo rzadko dochodziło do całkowitego hermienia
Inaczej wychodziło mi w sezonach. Próbowałem wysadzac na oucie sionka z pohermionego krzaczka i niestety zawsze hermiło mi tak samo lub mocniej. Dlatego staram sie na oucie sadzić "pewne" sionka bo szkoda spotów.
Wiem też ze byli rolnicy którzy własnie hermili osobniki żeńskie światłem i w ten sposób pozyskanym pyłkiem zapylali i pozyskane pestki hermiły w małej ilości. Z tego co pamietam to andromeda tak powstała od soma.
Miałem ją na oucie z 3 lata z rzędu i tylko 2 razy mi wywaliła jaja.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół