nasiona marihuany

Zołknace liscie od dołu

Wyszukiwarka Forumowa:

Smol Gande

Member
Buchów
0
Witam wszystkich . Chciał bym prosic o pomoc poniewaz cos złeg osie dzieje z moja roslinka. Zołkna jej liscie od spodu i usychaja i klapna. Nie wiem kompletnie co robic . Ogolnie to moja pierwsza roslinka.
Podlewam ja woda ze studni : Rano i na wieczor w ograniczonych ilosciach.
Ostatnio podsypałem jej : saletry,potasu troche i fosforu. A no i podlewam ja co dwa tygodnie biochumusem. Czekam na wasze rady. :) Oto zdjecie roslinki:

https://www.forum.haszysz.com/solarr/displayimage-lastup-4-297949.html#top_display_media

zielony liść

Active member
Buchów
0
Siema.a co to za nawozy? jak na moje oko to przenawozenie saletra chyba nie jest odpowiednia do plantów.Za miast tych nawozów proponował bym biohomusa.Poczekaj na opinje doświadczonych

Smol Gande

Member
Buchów
0
Seletra i polifoska.

---------- Aktualizacja posta 19:50 ---------- Czas poprzedniego posta 19:48 ----------

Raz tylko podyspałem saletra i polifoska. 10 ziarenek.

chudyrok

Well-known member
Buchów
0
z tego co moge zobaczyc na tym zdjeciu to przepalona raczej nie jest stawiałbym na braki azotu wiec biohumus dwa razy wieksza dawka niz zwykle ew mozeszmiec problem z ph ziemi i wody która podlewasz i na to bym stawiał przez co korzenie nie pobieraja azotu z ziemi.
wode mieszaj z dolomitem albo zaopatrz sie w jakis miernik ph najtaniej i sprawdzony ph metr ghe w płynie i reguluj ph do około 6,5 i sprawdz wode w podstawce po podlaniu ja jakie zmienia ph, phmetr tez mozna dostac w wetkarskim zoologicznym, a dobre ph metry to kosztowna inwestycja i jeeszcze trzeba o nie dbac i co raz dokupowac płyn do kalibracji. a ten shit z chin ten na kijku to padaka
na górnej czesci nie widaz aby liscie były popalone wiec nie jest to wina tego saletrzaka fosforu i potasu ale na razieja bym odstawił PK walił samym biohumusem

daj fotke za tydz w tym dziale zobaczymy co sie zmieniło

Smol Gande

Member
Buchów
0
Dzieki wielkie :) Chudyrok ;) . Dam fotke :D

---------- Aktualizacja posta 20:32 ---------- Czas poprzedniego posta 20:30 ----------

a powiedz mi jeszcze ile mam lac biochumusa ?? Bo ja mieszałem korek na litr wody.

Maryland

Well-known member
Buchów
0
Poza tematem to te ph-metry na sztycy wcale nie są takim wielkim shitem, mniej więcej widać czy ph jest poprawne, jeśli będzie na poziomie 5 to miernik momentalnie spada do takiego poziomu (szczerze polecam wydatek 20 zł z przesyłką).

D

delete

Guest
Temat wyjaśniony można zamknąć! postaw kolego planta w bardziej nasłonecznionym miejscu.
powodzenia

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół