nasiona marihuany

ZOBACZCIE CO SZMATY ZROBIŁY BIEDNEMU CHŁOPACZYNIE....

Wyszukiwarka Forumowa:

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
www.zemstynadejdzieczas.boo.pl

Zobaczcie prawdę o polskich więzieniach :cry:

[*] Kuba Mokwiński [*]

Zakatowany przez klawiszy spokojny chłopak.
Można powiedzieć tylko jedno
h*j W du*ę TYM ku**om :evil: :evil:


"Nadejdzie czas zemsty poczujesz na swej skórze, ku**o ***ana w więziennym mundurze..."

Po przeczytaniu tego co stało się spokojnemu chłopakowi katowanemu 2 dni w dźwiękoszczelnej celi (wyrok tylko 3 lata) zaczynam się porządnie zastanawiać nad swoim życiem, nad tym czy palić grass i robić inne rzeczy (nie jest to miejsce by opisywać o co mi chodzi) za które można się w***ać za kratki. Nikt nie chce skończyć tak jak on..... :(

"Pozdro Kuba wiem że dobrze jest ci w niebie"
[*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]

[ Dodano: 2006-01-24, 01:28 ]
Narazie stronka znowu nie działa, miejmy nadzieję że jutro będzie działać :(
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
*****e k***y. :cry: tych psów powini wystrzelać.co on im kuwa zrobił?!nie chciał dać dupy?!
 
Z

ziiba1

Guest
nikt nie wie jak było naprawde tylko chłopak zabrał tajemnice do piachu SZACUNEK
 

SMIESZNY1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 19, 2006
Postów
519
Buchów
0
PEAS DLA KUBY.
HWD KLAWISZOM I INNYM GADOM!
:evil:
 
P

Patryk88

Guest
Kawałek HG Spoko Jest Tylko Szkoda Ze Po takim Fakcie
STOP PRZEMOCY !! HWDP !!
 

zembfy

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
201
Buchów
1
TERAZ WSZYCY:
MAMY TRADYCJE !!!!
J**AĆ POLICJE !!!!!!!


Je**ne psy

[*]
 
A

Arti2784

Guest
To wszystko przez agresje a w wiezieniu jest jej duzo. Typ musial sie stawiac i dlatego mu to zrobili sk***esyny
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
zycie... przemoc zawsze była i będzie, póki będzie przemoc będzie i śmierć niewinnych... U nas jakis czas temu podobnie w mieście sąsiednim (Zamość) Psy spałowali typa(16 lat) na meczu, że leżał w szpitalu w śpiączce cały czas, nie wiem czy już sie przebudził, nie znam też szczegułów.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
"Kto nie skacze ten z policji, hop hop hop"

Taka meczowa rozkmina :wink:
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
Na szczescie nie wszyscy policjanci są tacy ( choc jest to 1/100000 policjii) np. moj wujek pracuje w cbś (naszczescie nie od narkotykow tylko biuro ochrony swiadka:D), a jest tak wyluzowany, wie, ze jaram kiedys tez z niego byl kawal chu*a :D a co do sprawy to kiedys byla taka u mnie i wujaszek opowiadal tyle, ze typa pobili konkretnie. typ byl ze starego miasta znajomosci w ch*j no i dowiedzieli sie, gdzie klawisz kat mieszkal... pechowo na starym miescie :D dom spalili, klawisz polamane kulasy w spiaczce lezal 4 miechy, niewiem jak przezyl. a i jego zonie poucinali suty i na trzezwo spalili jej wlosy:D wszysycy w policjii nawet nie drgneli, zeby zrobic cos z ta sprawa, bo kazdy mial o nim zdanie jak to wujaszek mowi : kawal k***y. :D
no dlatego HWDP dla scierwa, a dla tych co pozostaja wyluzowani nawet w policjii i ch*j wbijaja w jakies lekkie sprawy pokoj.
jeszcze dopowiem, ze to nie jedyny policjant jakiego znam takiego wyluzowanego. ojciec kolezki tez jest psem i czasem zdarza mu sie nawet podpie****ic troche baki z magazynu :D tej zawinietej z akcjii:D Takim policjantom to az wypada mowic dzien dobry:D
 

Komar_THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
119
Buchów
0
Nienawidze,nienawidze,nienawidze.... ku**a same przeklenstwa cisna mi sie na jezyk.

je**ć TE FASZYTOWSKIE ŚWINIE!!!! Każda władza jest wrogiem społeczenstwa!

Takie rzeczy można wyliczać i wyliczać. Carlo Guliani... Zamieszki G8. Polician z odległosci
ok metara strzela z osterj amunici 5 razy.

Widziałem taka fote pielengniarka ciągnieta przez 3 policiantów a jeden z tyłu ją pałuje...

Przyjdzie czas ze zemscimy sie za te sk***ysyna!!
Każda krzywda bende zapamietana...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół