nasiona marihuany

zolte i brozowe plamki na lisciach-coraz wyzsze partie

Wyszukiwarka Forumowa:
L

lapino

Guest
1. Rodzaj oświetlenia (hps, świetlówki, nateżenia światla)
2. Klon czy Nasiona
3. Rodzaj podłoża, jaki soil mix, ph gleby
4. Czestotliwość podlewania
5. Wentylacja
6. Rodzaj użytego nawozu (chemiczny czu organiczny), dawki nawozów
7. Długość życia rosliny
8. Temperatura (w fazie ciemnej i jasnej)


:arrow: 1. odpowiedz - 4 swietlowki philips 23 W - natezenie okolo 6000lm
:arrow: 2. odpowiedz - nasiona
:arrow: 3. odpowiedz - gleba z mineralami ph 6-7(wedlug tego co jest na opakowaniu)
:arrow: 4. odpowiedz - raz na 1-2 dni,czasem czesciej jezeli gleba jest juz sucha
:arrow: 5. odpowiedz - wiatraczek zamontowany na gorze-wyciaga goroce powietrze na zewnantrz
:arrow: 6. odpowiedz - bez nawozu(moze w tym problem)
:arrow: 7. odpowiedz - okolo 2 tyg
:arrow: 8. odpowiedz - chyba w sam raz(w boxie goroco nie jest acz cieplawo

otoz mam palacy problem,u mojej roslinki zauwazylem zolte i brozowe plamy na lisciach ktore po jakims czasie usychaja,na forum wyczytalem ze dla lisci z niskich pieter(1,3 palczastych) jest to normalne,zreszta pozwolilem sobie nawet te liscie usunac(1,3 palczaste)wydawalo sie ze problem znikl tymczasem przed paroma dniami zauwazylem ze 1 listki 5 palczaste takze zaczely chorowac i usychac,co wydaje mi sie juz niebezpieczne:/dodaje fotki.powiedzcie co jest przyczyna tego stanu rzeczy:/i pytanie dodatkowe-czy te male wyrostki ktore odrastaja przy zlanczeniu lisci i lodygi (widac na zdj) to sa nowe liscie czy zaczatki kwiatow??jesli kwiaty to czy mam zenska czy meska?









 
A

ania22x2

Guest
na początek proponuję troszeczkę żadziej podlewać i zastosować biohumus w dawce 2x większej niż na opakowaniu, powinno pomóc
te małe wyrostki jak to nazywasz, w przyszłości będą nowymi łodygami na których oczywiście będą rosły kwiaty.
za wcześnie by stwierdzić czy to chłopiec czy dziewczyna
napisz czy jest pod światłem 24/0 czy 12/12
A.
ps. zerknij tu http://haszysz.com/index.php?id=choroby
jeżeli pomogłam zaznacz
 
A

ania22x2

Guest
lapino napisał:
swiece 18/6
dopiero po przestawieniu fotoperiodu na 12/12 roślinka po około tygodniu zacznie kwitnąć i będzie można powiedzieć czy to m czy k.
 
L

lapino

Guest
aha i mam pytanko- skad najlepiej wziac ten biohumus? mozna dostac w sklepie? ,czy ew mozna stosowac jakis inny nawoz??
 
A

ania22x2

Guest
w każdym markecie na dziale ogrodniczym lub poprostu w sklepie ogrodniczym
najlepszy i najtańszy koło 2,5 zł za buteleczkę coś koło tego
pozdr.
A.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół