nasiona marihuany

Zolte najmłodsze młode listki

Wyszukiwarka Forumowa:

Świeżak66

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2021
Postów
71
Buchów
6
Witam. Automaty gorilla cookies w 8 tygodniu życia, są w zaawansowanym kwitnieniu. Na nie których roślinach najmłodsze najmniejsze listki stają się żółte co widać na foto, górne liście wiatrowe robią się brozowe i łamliwe ale dotychy to bardzo znikomej części rośliny ale jednak coś się z nimi dzieje są takie jakby suche? Fotoperiod 24h,temperatura około 24 stopnie. Wilgotnosc 50-65procent około, podlewane cały czas woda RO z pakietem nawozow plagron czyli calmag, terrabloom i green sensation plus aptus regulator 0.5ml na 5l butelkę. Ph roztworu zawsze ustawiam od 6.2 do 6.5. ec teraz już w tym stadium cały czas około 2.0 może lekko ponad 2.0. Miernik ec gleby pokazuje ec w okolicach 1.5 - 1.7. Na samym dnie doniczki miernik pokazuje wyższe wartości ale to jest na samym dnie więc chyba nie jest to prawdziwy wynik, chyba że nie mam racji to proszę o oświecenie. Dodam że w poprzedniej uprawie wszystko robilem IDENTYCZNIE to sama woda, takie same dawki nawozow itp itd i takiego problemu nie było, jedyne różnice to że wtedy miałem fotoperiod 20/4 i doniczki materiałowe.

Będę wdzięczny pozdro.

 

MiczBuhanen

Well-known member
Rejestracja
Gru 7, 2020
Postów
1,063
Buchów
4,149
Odznaki
4
Wyglądają na popalone od nawozu. Lej do końca czysta wode
 

Świeżak66

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2021
Postów
71
Buchów
6
Czas Uprawy: 10-11 tyg
Też o tym myślałem,ale na nie które sztuki jest jeszcze za szybko według mnie zeby przestać nawozic. Myślisz żeby podzielić na te które już podlewac woda sama a które jeszcze nawozic?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół