nasiona marihuany

Zrób to sam

Wyszukiwarka Forumowa:

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
dobry pomysł , tylko że światła prawie zawsze są w h*j wysoko
 
R

Rider

Guest
niezawsze, wystarczy dobrze poszukac, ja blisko mam skrzyzowanie gdzie sa swiatla dla rowerow zamieszczone na wysokosci ok 1.90m, widzialem pareinnych jeszcze sygnalizacji swietlnych gdzie mozna dokonac przerobki.
 

MASTERIO

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
296
Buchów
0
Spoko pomysl u mnie tez takie widzialem spoko to wyglada ;]
 

Dzasta

Well-known member
Rejestracja
Mar 13, 2006
Postów
186
Buchów
1
Na ubiegłych wakacjach znajomi zorganizowali taką akcję. W nocy na tych śiatłach co się da malowali listek. Przetrwało to chyba 2 dni, z tego co pamiętam.... :joker: .... :farao: jak zwykle wszystko pały spieprzyły
 

MASTERIO

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
296
Buchów
0
U nas to chyba z miesiadz przetrwalo pewnie nikomu sie tego zdzierac nie chcialo ...
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
lepsze by byly wsumei jakies samoprzylepne scierwa, szybciej by szla cala akcja... ale to juz trzeba by znac idealnie wymiary...
A ta ostatnia fotka przekozacka :) przydalby sie taki pszablon. jak ktos znajdzie taki w necie niech podesle. Pozdro :)
 

TERRORIST

Well-known member
Rejestracja
Sty 5, 2009
Postów
285
Buchów
0
Jak dostane aparat to narysuje bo umiem i wstawie takie w sam raz :D
 

rid1625

Well-known member
Rejestracja
Cze 10, 2009
Postów
90
Buchów
0
Jak myslicie ktory bylby lepszy na szablon z tektury :)
ten


czy ten



oczywiscie jak bede wracal z koncertu najblizszego to zmierze jakos srednice swiatla i podam tu :) albo nawet zrobie odpowiednio dopasowany szablon.
 

Przysmak Teściowej

Well-known member
Rejestracja
Cze 2, 2008
Postów
409
Buchów
0
wydaje mi sie ze pierwszy ,
przecież maryhuanina to 7 palczaste liscie ma tak nam mówił policjant na spotkaniu ds przeciwdzialania narkomanii po fakultetach przed maturką :freak2:

pozdr
 

Hitman

Member
Rejestracja
Maj 9, 2008
Postów
22
Buchów
0
No fajnie jakby ktos zarzucil idealnym szablonem. Pozniej podkleic obustronna tasma i nie ma problemu z malowaniem ;]
 
K

Kapppa

Guest
u mnie w miescie jest listek moze na 3/4 swiatlach ale od 3 albo wiecej lat wiec imo oplaca sie :p
 
C

cpaczz

Guest
Troche odbiegając od tematu u nas w mieścinie na miejscu gdzie psiaki często sie czają pewna osoba
namalowała na asfalcie miejsce parkingowe z podpisem HWDP i podziałało psy do tej pory tam nie stają pewnie sie wstydzą że dostali taki pocisk :pr: HWDP to idea ulic :pr:
 
G

Gość

Guest
PROSTY SPOSÓB NA SZABLON KAŻDEGO RODZAJU!
potrzebne będzie:
-zdjęcie RTG (np. połamanej kończyny)
-żyletka
-taśma dwu-stronna
-Wydrukowany liść konopi

Wydrukowany liść na kartce papieru należy dokładnie wyciąć,
wycięty liść przyklejamy taśmą do naszego zdjęcia RTG
bierzemy żyletkę i znów dokładnie wycinamy wzór liścia tym razem w zdjęciu.
po wycinaniu mamy dwa szablony sam jeden mniej brudzący drugi bardziej ale do świateł innego nie wsadzicie jak nie tego brudzącego więc pamiętajcie przy takiej akcji o rękawiczkach nie dużo kosztują a w razie przypału zaoszczędzicie sobie zbędnego pie****enia...
miłego malowanka:D
pozdrawiam z Fartem!!!






 
G

Guest

Guest
znam lepszy sposób ;
jade na spota zrywam sobie ładny dorodny listek . wale na chate spowrotem robie szblon i gotowe , i poco tyle zachodu :);) <sex>
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół