nasiona marihuany

Zrobilem Boxa ze starego serwera nie wiem czy dobrze?

Wyszukiwarka Forumowa:
L

leszu1

Guest
siema wszystkim jestem poczatkujacym farmerem zrobilem sobie boxa ze starego serwera obudowa ma ponad 1m zainstalowalem tam czasowke i lampe halogenowa (taka okraglom srebrna 20W ) dodatkowo zainstalowalem wentylator od zasilacza przy napieciu 20W glosno chodzi ale robi swoje moje pytanie brzmi czy to wszystko moze wypali ps: mam odmiane White Widow ??
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
eheh leszu, halogenówki nie nadaja sie do uprawy, stosuje sie świetlówki kompaktowe i lampy hps. Poczytaj forum, wszystko jest o tym. Daj może fotki i ruszasz z relacją ze swojej uprawki
 

An@lyzer

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2005
Postów
122
Buchów
0
walnij tam hps 70w wyniesie cie cos kolo 50zl plus 2 swietlowki kompaktowe za 15zl na veg i bedzie dobrze
 

Dusiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2005
Postów
187
Buchów
1
podaj rozmiar tego servera :farao: co do oświetlenia to 2 użytkowników forum powyżej już ci powiedzieli co powinieneś zrobić aby hodowla miała ręce i nogi :rendeer: zapewnij roślinie dostęp CO2 i temperature 25-28st i na pewno zaowocuje plonami :) oczywiście nie zapomnij o odpowiedniej mieszance przeszukaj forum dowiesz się więcej peace.
 
L

leszu1

Guest
dzieki zamontowałem jak mowiliscie hps 70W nawet cos wyroslo:) maja juz kilka cm kombinuje teraz z duza szawka,zamiast drzwi wstawiam plekse i 2xhps 250W ,jak zalatwie aparat pokaze wam fotki dzieki za info..
 
L

leszu1

Guest
Siemacie ludziska
Jak na razie zamieszczam fotki zrobione telefonem ale lepsze to niz nic ,HPS jest w drodze i szawka tez sie robi ..Roslinki maja na razie 10dni z ta jedna chyba jest ok ale ta druga dziwna jakas. Mniejsza z tym zakiełkowały mi nastepne 5 nasion WW jutro ruszaja w ziemie oczywiscie na poziomie ph 7 ..ten halogen hehe ze to wogule cos wyrosło:)

i jak to wygląda oczami fachowców ??? napiszcie proszę ...pozdrawiam
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
tam z boku jakaś mała dziwna roślinka rośnie:D wyrwij ją bo wyglada wk***iająącoo !! :D
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
no dosyc dobrze ci to wyglada ;]
 
L

leszu1

Guest
chyba tak zrobie ale jeszcze poczekam zanim ja wytne:) przed chwila naswietliłem sprawe mamie (pracuje w szklarni) jak kiedys u niej byłem i zobaczyłem tylke hps-ow ze głowa boli ..powiedziała ze postara sie załatwic jakies hps albo i wiecej ..przy okazji bedzie mi dogladała roslinke pod fachowa opieka to moze cos z tego wyjdzie :)
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
jak masz warunki to ci wyrosnie dobrze
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół