Zrycie po dragach

Wyszukiwarka Forumowa:

czilot

Member
Buchów
0
przypałowy motyw to jest z dopalczami<mefedron itp> ryje kopułe oprowo i to w krotkim czasie;/ coraz gorsze scierwa sie pojawiają;p

IceeKub

Well-known member
Buchów
0
to ty masz i tak dobrze że wyszedł ten koleszka z psychiaryka i było chociaż `siema , siema` heh ja mam ziomka co był normalnym w mieście u nas cała wielka ekipa go lubiała miała za ziomka ale kiedys pare lat temu przesadzil z mixami heh nak***ial po 200gribanow zaprawial feta i bakunami hehe teraz zapie****a rozbujany jak h*j wie kto w lato i skorze i 3 razy tak samo sie ciebie pyta ` cieplo jest ? cieplo jest ? cieplo jest ?
a potem sie rozbiera szarpie i sie pyta `jak lepiej wygladam , tak czy tak ? ` heh..
raz podbil i sie zapytal czy mu nawine powiedzialem ze na legalu to sie pyta
`co mam robic .? co mam robic ? to nawijam mu zeby poszedl po hajs to odpowiada mi
czlowiek `ile chcesz za bucha ?tysiac?!dwa tysiace!? ..
Szkoda wielka chłopaka przed wy***aniem go nie znałem ale starosta mi nawijała że dobry gość był miał zajawkę na nak***ianie się dużo ludzi sie go bało że robił eleganckie wykopy.... teraz chłopak żyję z ciężką Schizofręmią przykre ale cóż...

IceeKub

Well-known member
Buchów
0
Klamerka ty pipo gowno wiesz o dragach i cpaniu hehe
w sposob w jaki sir wypowiadaszz na temat dropow i fety dajed duzo do myslenia..

Regulaminowy_Nick

Well-known member
Buchów
1
elo, ja tez znam takich ludzi.jeden cpal z ekipa na domkach przez tydzien a potem wyszedl sie odlac... znalezli go w psychiatryku miesiac pozniej, nikt niewie co i jak. na poczatku nie dalo sie z nim gadac, wogle, mowisz jak do sicany a on albo cos zabelkotal albo nic. teraz troche sie ogarnal, ale co chwila ma dziwny odruch, smieje sie... slychac ze sie smieje i probje to powstrzymac i po twarzy nie widac ale slychac takie rechotanie i tak co 30 sek. no i wogole sie zmienil, z mocnego goscia w placka, teraz jezdziw kolko rowerem po osiedlu.

Na podstawie tej opowieści można książkę napisać... :freak2:

Farmer's

Well-known member
Buchów
0
Ja powiem wam tak ,porycie bani to jest pozytywna sprawa:D Ja znam ludzi którzy nigdy nie brali dragów i byli strasznie po***ani.A jak zaczeli to sie za***iście zmienili na ++++ ,ale znam tez takich ktorzy byli normalni,a dragi zryły im beret.

W sumie ja mam takie porycie ze masakra.

EDIT kabanos: nie pisz posta pod postem, używaj opcji edit

Ostatnią edycję dokonał moderator:

domoww12

Active member
Buchów
2
Koleżka opowiadał historię, nie wiem czy 100% prawdziwa. Mieli spoko znajomego, wspólne wyjścia, piła itp.
Kiedyś się zjarari, ten znajomy pierwszy raz w życiu. I tak mi od***ało że przestał z kimkolwiek rozmawiać i wychodzić z domu.

TommyChong

DIY Grower.
Weteran
Buchów
1,368
Odznaki
3
Koleżka opowiadał historię, nie wiem czy 100% prawdziwa. Mieli spoko znajomego, wspólne wyjścia, piła itp.
Kiedyś się zjarari, ten znajomy pierwszy raz w życiu. I tak mi od***ało że przestał z kimkolwiek rozmawiać i wychodzić z domu.
Uznałbym to za legendę miejską, straszak dla dzieci, żeby nie próbowały strasznej marichuaniny...
Z drugiej strony ostatnio mieliśmy tu dyskusje na temat laski co po wiadrze wylądowała w szpitalu z psychozą XD

krist

Member
Buchów
0
No niestety ale żadna używka nie jest w 100% bezpieczna. Dużo zależy od konkretnej osoby, niektóre osoby szybciej się uzależniają. I mają większe problemy z wyjściem z uzależnienia - w wielu przypadkach nie jest to możliwe bez pomocy specjalisty.
Jeśli czujecie, ze coś jest nie tak i że macie problem, polecam skontaktować się z psychologiem czy psychiatrą. Szczególnie, ze obecnie jest taka opcja również w formie online, jak tutaj: www.welcometotworki.pl

Ostatnią edycję dokonał moderator:

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

Góra Dół