nasiona marihuany

ZulinhOS

Wyszukiwarka Forumowa:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,766
Hola Amigos!

Ze względu na aurę panującą za oknami, równie szarą jak odmiany w Waszych mikroboxach, postanowiłem wprowadzić trochę kolorytu! Ze względu na zalegające pestki automatów w lodówce oraz faktu, że dobro trzeba przekazywać dalej...

Do kogo skierowany jest open seed?
Do każdego amatora małych powierzchni z przeprowadzoną do końca fotorelacją oraz jakąś podstawową wiedzą na temat uprawy. Minimalny wymagany staż użytkownika, uprawniający do wzięcia udziału w OSie, to 6 miesięcy i 50 sensownych postów. (Zgłoszenia należy składać w poście pod spodem wraz z linkiem do fotorelacji)

Do kiedy musiałbyś wysadzić pestki?
Pestki mają trafić do ziemi maksymalnie do 12.02.18r.

Do kiedy trwa ZulinhOS?
Akcja kończy się o 18:00 w dniu 19.12.br.
Co oferujesz?
Do rozdania mam trzy pakiety po dwie pestki - Gorilla Glue Auto (Fast Buds) oraz Pineapple Express Auto (Barney's Farm).

asdfg.jpg


Po ogłoszeniu wyników proszę o PW z bezpiecznym adresem.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,766
Witam, osobiście podejmę się wyzwania :D Pestki zdaje się in/out więc, jeśli chciałbyś, by pestki trafiły na out, to 12 lutego zostaną wysiane pierw do doniczki, a później out.
Szkoda pestek na takie eksperymenty.
 

medicum89

Well-known member
Rejestracja
Lis 4, 2016
Postów
352
Buchów
0
jak chcesz to ja zrobie fr mam boxa 30x30x60 z lampa cob50w . akrualnie kielkuje hindi kush od ggs ale moge zmienic i dac te Twoje pesteczki. chyba ze poczekasz az skoncze z hh i pozniej wssdze Twoje pestki ale chyba nie zmieszcze sie w tym terminie 12.02.2018 ale do 03.2018 bym zdarzyl pewnie
 

ganja generator

Advanced Grower : )
Rejestracja
Gru 20, 2010
Postów
430
Buchów
1
Sześć sztuk, a i tak nikt ich nie chce. XD

Zulinho nie dziw sie, masz postow, buchow ale watki raptem tyle co na rece policzysz wliczajac ten... 0 swoich krzaków, 0 fotorelacji, ludzie w polsce maja ciężkie życie ogrodnika to i są nie pewni takie moje przemyślenie.

Malo tego klikajac w grafike zdjecia petek nic nie znajduje na google...
 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,766
Zulinho nie dziw sie, masz postow, buchow ale watki raptem tyle co na rece policzysz wliczajac ten... 0 swoich krzaków, 0 fotorelacji, ludzie w polsce maja ciężkie życie ogrodnika to i są nie pewni takie moje przemyślenie.

Malo tego klikajac w grafike zdjecia petek nic nie znajduje na google...

Co Ci poradzę, ktoś na forum ostatnio prowadził fotorelkę z GGA, PEA coś tam wyskakuje w google chyba. Chcę się podzielić pestkami, muszę mieć do tego relację? Jeżeli będę miał potrzebe chwalenia się growem, to obiecuję, że będziesz bił konia pod foty. Mówisz, że ludzie są niepewni (nie z przymiotnikami piszemy łącznie)? Tylko idiota podałby swój adres do przesyłki. Od czego są słupki, słupeczki, nie wiem ku**a... poprzeczki? XD Wyraźnie proszę o bezpieczny adres*.

*To, że w domu czujesz się bezpiecznie, nie znaczy, że to bezpieczny adres.
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,766
jestem chętny, ale pestki by powędrowały na outa 2k18 ( nie wiem czy by Ci to odpowiadało..) Deklaruje się z umieszenia ich w mojej fotorelacji w 100% :)
Pozdrawiam i bym był mile zaskoczony jak bym coś dostał ;)

Indoor, tylko indoor. :(
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Ave OS! Jak już pisałem u [MENTION=40677]kanabis[/MENTION]ka moje obecne Lowrydery ścinam w połowie stycznia i od razu chcę lecieć z czymś szybkim, by z początkiem kwietnia polecieć z sezonem. Mam 70dni - jeśli któraś z Twoich odmian da radę wyrobić się w mikro pod hpsem u mnie - chętnie podejmę wyzwanie actimela! :D
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,766
Na wstępie dziękuję za wyczyszczenie tematu. ;)

Czas minął.
Jedyne zgłoszenie do tego czasu zamieścił [MENTION=85304]Matsuda86[/MENTION] i to do niego leci pakiet!
Jakby ktoś był jeszcze chętny, to dwa pakiety czekają na nowy dach nad głową.
Bez odbioru. Kszszszsz...
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Hurrrrrraaaa! Mimo silnej konkurencji udało się! :D Dziękuję bardzo i już nie mogę się doczekać nowej fotorelki... <shiza>
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
Ja jestem chętny :) sprzęt 150w hs60 , grow w trakcie . Interesuje mnie ten grilla glue szukałem go właśnie :)
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,766
Jezeli ruszysz z grow do wyznaczonego terminu, to nie widzę przeciwwskazań. :)
 

EasyFarmer

Well-known member
Rejestracja
Sty 19, 2012
Postów
454
Buchów
5
W styczniu ścinki wiec ruszenia. Lampa nie gaśnie :D

---------- Post Zaktualizowany 15:26 ---------- Data pierwszego postu 11:55 ----------

Zulinho dostałem mejla ze pisałeś do mnie a niby mam skrzynkę zapchana tyle ze nawet tam wiadomości nie mam. Na telefonie nie mogę w nią wejść będę w domu to odpale lapka
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,766
W styczniu ścinki wiec ruszenia. Lampa nie gaśnie :D

---------- Post Zaktualizowany 15:26 ---------- Data pierwszego postu 11:55 ----------

Zulinho dostałem mejla ze pisałeś do mnie a niby mam skrzynkę zapchana tyle ze nawet tam wiadomości nie mam. Na telefonie nie mogę w nią wejść będę w domu to odpale lapka
Wyślij adres na pw, bo od tygodnia za ch*j nie mogę wysłać do Ciebie wiadomości. :c
 

Prof.amator

Keep growing!
Weteran
Rejestracja
Kwi 26, 2011
Postów
1,617
Buchów
0
Odznaki
1
Zulinio, zostało Ci cos z tych pech??
GG mialem i jest super, ale sprawdziłbym co innego...
 
Ostatnia edycja:

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,766
Zostały dwa pakiety, bo nie ma kontaktu z easy farmerem, mogę Ci kopsnąć 2x PE.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół