nasiona marihuany

Zwałowe słowa

Wyszukiwarka Forumowa:

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
hehe kozackie słowa :D
to ja dorzucam jeszcze:
brzuchomówca, bakłażan, koczkodan, miłożąb (czy jakoś tak) :p
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
Cieć - jak slysze to z ust mojej matki to leze nawet nie na fazie:D
 
T

thcetka

Guest
WSROD MOICH ZNAJOMYCH PRZEKLENSTEO TO ''KULE NA MOLE'' A POJEMNIK PRZECHOWANIA TO ''PUZDERKO'' LUB ''KUBANEK'' A KOS KIEDYS POWIEDZIAL ZAMIAS JESTES W BLEDZIE ''JA SIE BEDE W CIEBIE BLEDE'' I DUZO JEST TAKICH ALE KTO BY ZAPISYWAL TO WSZYSTKO JAK TRZEBA CHWYTAC TE CHWILE CO SIE CZLOWIEK BRECHTA Z NICH BO CZY DLUZEJ SIE CHMURZY TO SA BARDZIEJ RACZEJ FILOZOFICZNE NIE SMIECHARSKIE. POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH OPROCZ SLEJA BO SIE MNIE CZEPIA :salut:
 

Dzidek

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
286
Buchów
0
małpa ;] nie wiem czemu ale zawsze z małp brechtamy ;]
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
hehe, ku**a małpa wsumie nie jest zwałowa, ale jak przeczytalem Twojego posta to sie zaczalem brechtać jak down :D
Małpa i ch*j hehe
 

MiM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
880
Buchów
1
Jgnacy-- poprostu rozbrajające ;] <Faza>
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
Najbardziej zwalowe, a raczej pok***ione jest "bonio" i ch*j... nie wiem jak mozna kaleczyć taki szlachetny sprzet do zazywania, tak po***ana nazwą...
 

Byczek

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
162
Buchów
0
Krnąbrny, Kartofel, Rabarbar, Szypułka, Szybuk
heheh to ostatnie to nazwisko i ksywa pewnego typa - wystarczy ze sobie jego ksywe na bece przypomne i już leże ze smiechu ;]
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Mi się najbardziej spodobało kaloryfer. Jak mój ziomek kiedyś chciał powiedzieć "patrzcie, kot wlazł za kal..karo...kola....kalof....kaloryyyyyyy..fer" eeeeh niezł brecht. :pr: :pr:
 
J

Jazzmad

Guest
a mi sie podoba " POKROWIEC " znaczy chodzi o mleko jakoby bylo pochodzenia krowiego
 
C

Canabis_16

Guest
Zamiast ,,o ku**a'' z typami jak sie zjaram muwimy ,, ale zgnita''. Kilka razy miałem zrywe z ,,wyśmienita'' czy jakoś tak nawet nie umiem tego dobrze wymuwić ;]
 
B

bobo

Guest
Kiedys grajac w literaki na kurniku ułozylem slowo zezofil :king:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół