nasiona marihuany

Zwierze=Pies=Ssak=Człowiek !!! Uwaga na leśnych konfidentów!

Wyszukiwarka Forumowa:

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
Mr. Cannabiz napisał:
low rider na out?... nie sadze
niby ku**a czemu nie?
Lowrydera mozna obsadzic nawet 2 razy w sezonie.
 

LordX

Active member
Rejestracja
Lip 8, 2006
Postów
26
Buchów
0
Proste ze Tak!!!!!!!!!!!!!!!! :thumright: :thumright: :thumright: Same plusy - wczesne palonko bo w lipcu malo bo malo ale zawsze swoje :queen: a w pazdzierniku harwest gigantow i wesola dluga zima... :queen: :king: :queen: PIWAO I TRAWA TO PIEKNA SPRAWA :thumright: :thumright:
 

Mr. Cannabiz

Banned
Rejestracja
Lip 28, 2006
Postów
76
Buchów
0
czy roslinka moze przezyc sama na oucie przez caly sezon??Czy roslinka moze sie spalic jak beda upaly ale bede ja podlewal??
 

SMIESZNY1

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 19, 2006
Postów
519
Buchów
0
Sama sie nie spali chyba ze jej pomożesz :geek:
Jeżeli nie będzie padało to lipa. Padną. Chyba że miejsce ma płytko wody gruntowe to może dadza rade. Jeżeli bedziesz ją podlewał to w czym problem? Nie spali ich słonko dobrze raczej zrobi.
 

pird8

Member
Rejestracja
Lip 13, 2008
Postów
5
Buchów
0
Ja byłem w pierdlu ku**a 1 rok stracilem:pl:. Bo w lesie sadziłem leśniczy zauważył i po mnie, zaraz policja h*j k***aaaaa!!!!!!! uważajcie na outach nie opyla sie tO!!!!! Ale to tez przeciez nie wina lesniczego bo jakby hu*a złapali jego las(on nim zarzadza) to on by mogł dostac albo ktos z jego bliskich by mogli osadzic:)
 

Neki

Well-known member
Rejestracja
Lis 24, 2007
Postów
395
Buchów
8
chyba zes za slabo uciekal xP nie no wspulczuje stary ale ja bym spie****al ze hoho juz bym widzial jakis przypal to bym ominol spota
 

CannabisGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2008
Postów
2,336
Buchów
30
Ja byłem w pierdlu ku**a 1 rok stracilem:pl:. Bo w lesie sadziłem leśniczy zauważył i po mnie, zaraz policja h*j k***aaaaa!!!!!!! uważajcie na outach nie opyla sie tO!!!!! Ale to tez przeciez nie wina lesniczego bo jakby hu*a złapali jego las(on nim zarzadza) to on by mogł dostac albo ktos z jego bliskich by mogli osadzic:)

No way. Rok w zwieszeniu, chyba. Coś ściemniasz:rolleyes:
 

Hucu

Member
Rejestracja
Cze 21, 2008
Postów
9
Buchów
0
czy roslinka moze przezyc sama na oucie przez caly sezon??Czy roslinka moze sie spalic jak beda upaly ale bede ja podlewal??


Super wielkie nie urosną, ale zawsze .Tylko dobre miejsce, np .nad rzeką czy nawet w ogródku obok rynny . ja teraz robie eksperyment i mam 2 big budy
1szamana. Jednego big buda mam z dala od pozostałych i go nie podlewam .
Jest mały, szeroki ale niski tak do pasa , inne ,te podlewane regularnie z nawozami hesi i czasem biohumusem +dobra gleba czarnoziem z azofoską, torfem , ph 7 {samo mi takie wyszło}, maja po dwa metry, wszystko to kobiety ,ja mam do nich szczęście<sex> . Co do słońca to nie dygaj.
 

Skonfundowany

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 13, 2007
Postów
869
Buchów
4
Ja byłem w pierdlu ku**a 1 rok stracilem:pl:. Bo w lesie sadziłem leśniczy zauważył i po mnie, zaraz policja h*j k***aaaaa!!!!!!! uważajcie na outach nie opyla sie tO!!!!! Ale to tez przeciez nie wina lesniczego bo jakby hu*a złapali jego las(on nim zarzadza) to on by mogł dostac albo ktos z jego bliskich by mogli osadzic:)

Podejrzewam ze to dla ciebie drażliwy temat ale moglbyś opisac wszystkie procedury policji i jak wyglada wogóle taka zasadzka - myśle ze moze to zainteresowac wiele osób na forum.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół