nasiona marihuany

Zwierze=Pies=Ssak=Człowiek !!! Uwaga na leśnych konfidentów!

Wyszukiwarka Forumowa:
A

actionx

Guest
[shadow=red:a8acf0374e][/shadow:a8acf0374e][shadow=darkred:a8acf0374e][/shadow:a8acf0374e]
Jak zabezpieczyć miejscówke przed dziczyzną- każdy wie, ale jak zabezpieczyć się przed dzikimi ludźmi?

Po pierwsze niech każdy obada sobie ten link!
Nie wiem czy wklejanie adresów jest zgodne z zasadami forum ,ale...
http://www.wm.pl/index.php?ct=lubawa&id=775154
zaryzykuje, konkretnie chodzi mi o to czy macie jakieś pomysły jak ustrzec się przed sytuacją:
Mamy sobie krzaczki, wszystko fajnie, spoczko, chodzimy podlewać raz na tydzien...
Nagle jakis konfident "przypadkiem" ( po zapachu ) trafia na nasze roślinki, domysla sie ,ze nie rosna sobie tutaj "tak o" - same z siebie. Zglasza to szmatom (POLICE).., ktora zastawia zasadzkę na ludzi opiekujacych się "dziką" plantacją...
Jakie są Wasze rady?
Jak ustrzec się przed podobnym zajsciem?
Zabezpieczanie naszych śladów to jedna rzecz, ale co stanie się jak bedziemy podlewac i nawozic roslinke , a chłopcy z pod odznaki beda obserwowac nas z ukrycia? Rżnąć głupa przed pałami? Czy co? Jak wg Was najlepiej się zachować?!


Pozdro dla wszystkich zielonych braci! :bball:

P.S. Mam nadzieje ,że temat zbyt wiele razy sie nie powtorzyl
:bball: :bball:
 
S

sdfsdf

Guest
no ja byl rznol glupa i mowil ze tylko spaceruje tutaj. gorzej by bylo gdybys wlasnie mial przy sobie cos typy konewka czy nawoz :/ wtedy bylo by trudniej ;/ ale zawsze cos mozna wymyslec tylko jesli oni maja dowody ze to towje to dupa zimna :/ dlatego trzeba wszystko robic z wielka starannoscia a w zyciu zawsze jest ryzyko. w tym poppiepszonym kraju nic nie mozna i strasznie nas ograniczaja :/
HWDP!!
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
moim zdanie to predzej ci ja ktos zapie****i :thumleft: znam takie przypadki :thumright: !!
zobaczysz pyty to spie****aj jak najdalej :pr: raczej duzo nieda sie zrobic!!co im powiesz ze tak sobie rosly, widziales ze niezazdrowe sa i postanowiles im pomuc podlewajac co tydzien??tez ich raczej nieprzekupisz bo jakby chcieli to by sobie wzieli wszystkie roslinki!!to jest ryzyka jakie sie wieze z uprawa MJ!!wielu juz poszlo przez to lezec!!wiec "...to nie miejsce, nie czas!!uciekaj!!raz raz..." :thumleft:
 

kayaman

Well-known member
Rejestracja
Sty 26, 2006
Postów
108
Buchów
0
durielek napisał:
wielu juz poszlo przez to lezec!!
mam pytanie,moze nie na temat ale ... jak by złapali mnie przy krzaczku i udowodnili mi ze to moja rośłina , to co ???? ide siedzieć czy zawiasy , albo jeszcze jak by roślina kwitła , tydzień przed zbiorami . to co by zrobili
 
D

delete

Guest
zwała by była jak by jakis dzieciak z psem na spacerze był, nie wiedził anwet że mija MJ i nagle mu Policja wyskakuje xd. A jak by złapali kogoś nie pełnoletniego (tak 15 lat [ja?]) to co mogą? Do więzieia niw walną chyba
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
ustrzec sie mozna idac we dwoch na miejscowke. pierwszy idzie tylko obadac i przechodzi, drugi podlewa i idziemy dalej.
 
A

actionx

Guest
Tak to jest z K***ami nigdy nic nie wiadomo! A
durielek napisał:
moim zdanie to predzej ci ja ktos pier**** :thumleft: znam takie przypadki :thumright: !!
no wlasnie rok temu ktos za***al mi 5 krzaczkow, naszczescie inne 10 mialem 30km dalej! Stracilem torche kasy po pestki byly z Holandii Outdoor Super Skunk heh!:p
 

elmo

Member
Rejestracja
Mar 14, 2006
Postów
23
Buchów
0
Jeżeli wali na odleglosc to nic dziwnego ze zczaili. Ale czy jedna roślinka wydziela az tak mocny zapach by wyczuc z kilkudziesieciu metrów? Jeżeli to prawda, to bede musial sie zastanowic nad zmiana miejscowki...
 
D

Defee

Guest
Mój kumpel kiedy bawił się w robienie małych bomb wpadł na pomysł zrobienia pułapek wybuchowych dookoła swoich krzaków :] (których jeszcze nie posadził)
Gdyby ktos wszedł na teren.... eh BOOOM

Ciekawe czy ma jeszcze takie plany hehehehe
Przynajmniej jakby kogos wysadziło, to by nie zagonił na policje hehehehehe
 

Weedsmoken

New member
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3
Buchów
0
ja miałem inny plan nabic deske wielkimi gwozdziami i postawic na przejsciu jak ktos to znajdzie to kutafon bedize mial chociarz gwozdzie w stopie a moze to go nawet odzstraszy i w szoku bedzie spiepszał az miło z deska nabita gwozdziami w stopie
tylko deska ładnie przybunkrowac i najwarzniejsze niezapomniec ze sie ja ustawiło i gdzie bo może byc z lekka lipa inaczej xD
 

C4

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 28, 2006
Postów
591
Buchów
0
o ku**a ale macie dzike wymysly :D
jak macie dobra miejscowke to nikt wam nie zauwazy nic i nawet jak ***ie. ja mam krzaczki
w dobrym miejscu jeden ma ok. 80 cm a reszta to male krzaki jeszcze. przyjezdzam ostatnio na miejscowke patrze a tam 100-70m od krzakow opalaja sie dwie laski popatrzylem troche (fajne pupcie w stringach :D :D :D) i pojechalem do drugiego wejscia do mojej miejscoweczki. elegancko podlalem i pojechalem a one nawet sie nie szczaily, ze ktos wkolo nich cos robil :D
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
Przesrany ten artykol w olsztynskim ale wszystko mozliwe, im wiecej plant tym wiekszy przypal

Teorytycznie nie da rady sie ustrzec przed taka akcja bo wszedzie czlowiek ma dostep i przyapdki chodza po ludziach....ja mysle zeby nie ***ało tak nie nalezy sadzic tylu plant kolo siebie max 5 plant...sadzic na wedrownika...kilka spotow 3-4

Wybierac dobre miejscowki z uwzglednieniem wszystkiego od specrowiczow, wedkarzy sprawdzenia gajowego, obserwacji terenu pred sezoen...itd

Zostawiac jak najmniejsze slady i nei chodzic za czesto na spota pozwolic sie roslinom wtopic w otoczenie...sadzic w krzakach ktore rosna rownolegle z konopka i bedzie full konspirant ;]
 

dlugi_as

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2006
Postów
191
Buchów
0
jak nie byles nigdy za dragi karany, to na bank zawiasy !!! chyba nikogo nie chca od razu do paki slac za takie cos !!! jak sie ma dobra opinie na mendowni, albo jej sie w ogole nie ma !!! to jest luz, kurator napisze ze nie ma problemu z takim kims i zawiasy !!! Jeszcze jak sie dobrowolnie poddasz karze to w ogole luz :)
Ja bym zadnych pulapek nie zastawial, bo jak komus sie cos stanie, to bankowo to zglosi z zemsty, tymbardziej ze zobaczyl konopki i w ogole dostanie medal czy cos. :) bla bla :rendeer:
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
ehh nie mozna kupić low riderów ??
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół