nasiona marihuany

Zwykła żarowka

Wyszukiwarka Forumowa:

czarny5656

Active member
Rejestracja
Lut 4, 2006
Postów
31
Buchów
0
Miałem dotychczas 4 swietlowki a wczoreaj wieczorem załorzyłem zamiast jednej zwykłą żarowke 40w na mniejszy gwint (chyba e20) przychodze teraz do domu patrze do boxa a rosliny maja teraz bardzo wysoko liscie a w niektorych roslinkach nowe młode listki te ktore zaczynaja rosnąć stoja wręcz pionowo

czy moze miec to jakis negatywny wpływ? i czy zwykla zarowka 40w razem ze swietlowkami nadaje sie na wczesny veg?
 
P

predator

Guest
Zmień oświetlenie! ! ! ! JA też na początku oświetlałem zwykłą żarówką 150w i roślinki strasznie wyrosły do góry ,teraz mam HPSa i już dochodzą do siebie 8).

[ Dodano: 2006-02-28, 16:15 ]
Jak ci pomogłem to przynajmniej zaznacz :)
 
L

leszu1

Guest
Zgadzam się z kolegą zmień oswietlenie albo dodaj wiecej swietlówek.Ale najlepszy był by HPS min 150W.
 

czarny5656

Active member
Rejestracja
Lut 4, 2006
Postów
31
Buchów
0
wiem ze hps jest DA BEST i juz wkrotce będzie. czy u ciebie przy stosowaniu zwyklej zarowki liscie podnosiły się wysoko prawie do pionu? bo mam wrazenie ze to im moze troche szkodzic... instynkt matki :D
 

Młody

Well-known member
Rejestracja
Lut 27, 2006
Postów
55
Buchów
0
Zwykła żarówka po pierwsze wydziela zbyt wysoką temp. w stosunku do ilości światła, po drugie złe widmo tegoż światła. Roślina Ci sie wyciąga bo ma za mało, stanowczo za mało światełka, montuj szybko świetlówki albo hps, bo będziesz miał sznurek nie topy.
ps Instynkt matki Cie nie zawodzi hehe
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
miałeś słabe oświetlenie i rolinka sie poprosu wyciągneła
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
THC_SeeD napisał:
Jak ci pomogłem to przynajmniej zaznacz

Co za pazerne kutfy sa na forum... nie liczy sie ku***a mac ile sie mma ounktow i postow tylko wiedza wy kapucyniaste punkto nabijacze
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
od teraz za takie cos po prostu warn dla autora :flower:
 

Przemek68

Banned
Rejestracja
Cze 24, 2006
Postów
72
Buchów
0
jestem na prawde poczatkowwym wiec sie nie smiejcie gdzie mozna kupic taka HPS ??
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół