G
grzegorz tyl
Guest
POsiadam jedną 65 W a drugą 40W i tak juz od 4 dni naswietlam dwa krzaki WW.Czy to sie wszystko sprawdzi???
Od kilkunastu godzin nasze forum jest celem zmasowanego ataku DDoS, który powoduje zwiększone obciążenie serwera i może skutkować spowolnieniem działania strony, błędami podczas ładowania oraz okresowymi przerwami w dostępności serwisu.
Pracujemy nad wdrożeniem dodatkowych zabezpieczeń oraz ograniczeniem skutków ataku. W tym czasie niektóre funkcje forum mogą działać wolniej niż zwykle.
Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. O wszelkich istotnych zmianach będziemy informować na bieżąco.
Administracja Forum Haszysz.com


grzegorz tyl napisał:energooszczędna 20W (czyli realne 100W) kosztuje 15-20zł
grzegorz tyl napisał:[ Dodano: 2006-01-28, 21:42 ]
ALE CZY NAPRAWDE NIC NIE OROSNIE...NIE NASTAWIAM SIE NA JAKIS PROFESJONALNY ZBIOR...CHCĘ PO PROST SKOPcIc CO NIE CO...



