nasiona marihuany

Zwykłe lampbki biurowe

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.
G

grzegorz tyl

Guest
POsiadam jedną 65 W a drugą 40W i tak juz od 4 dni naswietlam dwa krzaki WW.Czy to sie wszystko sprawdzi???
 

Grower

Banned
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
361
Buchów
4
Absolutnie nie.

Poczytaj dokładnie o oświetleniu. :alien:
 

An@lyzer

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2005
Postów
122
Buchów
0
Niestety nic z tego nie bedzie :( kup chociaz 2 swietlowki energooszczedne na poczatek pozniej dokup nastepne 2 nastepnie na flo hps chociaz tego 70W wtedy powinno byc dobrze :mrgreen:.
P.S. Uprawiasz to w jakims boxsie ???
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
Żarówki żarowe sie nie nadają !!Roślina nic ci nie urosnie Analyzer ma racje: musisz kupić co najmniej dwie świetluwki :twisted:
 
G

grzegorz tyl

Guest
uprawiam w boxie...kurde to mnie troche rozczarowało...ile te dwie swietlowki bedą kosztowaly??

[ Dodano: 2006-01-28, 21:42 ]
ALE CZY NAPRAWDE NIC NIE OROSNIE...NIE NASTAWIAM SIE NA JAKIS PROFESJONALNY ZBIOR...CHCĘ PO PROST SKOPcIc CO NIE CO...

[ Dodano: 2006-01-28, 21:46 ]
http://www.forum.haszysz.com/posting.php?mode=reply&t=789 CZY TAKIE SWIETLOWKI DO ZWYKLEJ LAMPKI BIUROWEJ SIE NADADZĄ ???
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
zwykła żarówka 100w ma 300lum a świetlówka 23w ma 1500lum. pozatym żarówki zwykłe się strasznie grzeją także w boxie miabyś piekarnik...
 
K

KuCzaPakA

Guest
Odradzam!!!!!!!!! Sam sie przekonałem jak wyglonda roślinka po takim oświetlaniu popatrz na allegro za HPSem Pozdrawiam :thumright:
 

XXXXXXXX

Well-known member
Rejestracja
Maj 24, 2006
Postów
458
Buchów
1
energooszczedne sa dobre na poczatek ukozeniania klonów i nic wiecej
 

Matrio

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2005
Postów
292
Buchów
0
grzegorz tyl napisał:
energooszczędna 20W (czyli realne 100W) kosztuje 15-20zł

po 1 nie realne 100W, chyba na opakowaniu ;) wiem z doświadczenia, po 2 na allegro za 10zł kupiłem 23W ;) czasem sie trafi taka okazja ;) za 13,5zł-15zł na allegro mozna kupic kabel+wtyczka+gwint E27+swietlowke kompaktowa ;) jednak lepiej poszukac gdzies, popytac sie i kupic HPS'a widziałem że chodzą nawet po niecałej stówce jak sie dobrze trafi ;)
grzegorz tyl napisał:
[ Dodano: 2006-01-28, 21:42 ]

ALE CZY NAPRAWDE NIC NIE OROSNIE...NIE NASTAWIAM SIE NA JAKIS PROFESJONALNY ZBIOR...CHCĘ PO PROST SKOPcIc CO NIE CO...

to do dila ;) taniej wyjdzie, pozatym pestki masz pewnie z jakiegos papu-banku gdzie dali ci przemyslowki, wiec nie mysl ze cos ci z tego wyjdzie, jezeli masz juz solidne nasionka to zainwestuj w HPS a ci sie oplaci ;)
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół